fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Jak będzie wyglądała kadra Rakowa na nowy sezon?

- REKLAMA -
- Reklama -

Wielu kibiców zastanawia się jak będzie wyglądała kadra Rakowa w przyszłym sezonie. Zarząd klubu od poniedziałku rozmawia z zawodnikami na temat ich przyszłości przy Limanowskiego.
Piłkarze Rakowa bezpośrednio po meczu z Bytovią Bytów zakończyli treningi. W poniedziałek wszyscy zawodnicy spotkali się z zarządem klubu na indywidualnych rozmowach dotyczących ich przyszłości w Rakowie. Piłkarze, którym kończą się kontrakty bądź wypożyczenia mieli do środy określić się na temat dalszej chęci ich gry w naszym klubie. Do najbliższego poniedziałku potrwają negocjacje dotyczące ewentualnych przedłużeń kontraktów. We wtorek zostanie ogłoszona lista zawodników, którzy zostaną na kolejny sezon w Rakowie.

Prowadzone są także rozmowy z kilkoma juniorami odnośnie podpisania kontraktu z Rakowem. Jednym z nich jest między innymi Artur Kierat, który w kilku ostatnich meczach w rundzie wiosennej dostawał szanse od trenera Jerzego Brzęczka. Artur dobrze zaprezentował się w tych spotkaniach, a także w dalszym ciągu notował dobre występy w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych pod okiem trenera Dawida Jankowskiego. Do treningów najprawdopodobniej powróci po kontuzji wiązadeł krzyżowych w kolanie obrońca Rakowa Adrian Pluta.

Pewnie jest odejście z Klubu 3 wypożyczonych zawodników, gdzie Raków nie posiadał opcji pierwokupu: Damiana Byrtka do Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Damiana Lenkiewicza i Dawida Retlewskiego do Miedzi Legnica.

Planowo piłkarze Rakowa wznowią treningi 25 czerwca.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -