fbpx
sobota, 10 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Najciekawiej w Żarkach i w innych meczach z udziałem „naszych” drużyn!

- REKLAMA -
- Reklama -

Tydzień temu nie dane było zagrać IV-ligowcom. Skorzystali jednak bo mieli wolne Święta Wielkanocne. W weekend piłka potoczy się jednak po boiskach, a że jest pogoda to piłkarzom ochoty do gry nie powinno zabraknąć. Powinny być zatem spore emocje.
Najciekawiej w 19 kolejce rozgrywek powinno być a Żarkach, gdzie wicelider tabeli Zieloni zagrają z Przyszłością Ciochowice, która jest tuz za Zielonymi w tabeli. Gdyby gospodarze wygrali ten mecz to zbliżą się do lidera tabeli Ruchu Radzionków (pauzuje w tej kolejce) na 3 punkty i mogłoby jeszcze być bardzo ciekawie w tych rozgrywkach jeśli chodzi o wygranie I grupy IV ligi śląskiej.

Ciekawi jesteśmy także formy Polonii Poraj, która jak na razie więcej trenuje jak gra o IV ligowe punkty. Porajanie pojadą do Czeladzi na mecz z Górnikiem Piaski, a tam o punkty łatwo nie jest.

To samo co o Polonii można napisać o Pilicy Koniecpol. Na razie Pilica zagrała tylko 1 mecz na wiosnę ale przywiozła z trudnego terenu z Tarnowskich Gór 1 punkt, a teraz też będzie ciężko o 3 punkty bo do Koniecpola przyjedzie Concordia Knurów, która jest na 7 miejscu w tabeli.

Najłatwiejszego przeciwnika w tej kolejce mają piłkarze MLKS Woźniki. Zagrają w Gliwicach z zamykającą tabelę Fortuną, która w 16 meczach zdobyła tylko 3 punkty. Faworytem zdecydowanym zatem są woźniczanie.

>– Aktualna tabela oraz zestaw par 19 kolejki IV ligi śląskiej gr.I

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Mecz Wisła Kraków – Raków Częstochowa w liczbach [RAPORTY]

Raków Częstochowa :Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Wisłą Kraków przebiegli łącznie 116,16 km. Największy dystans w naszej drużynie...
- Reklama -
- REKLAMA -