[FOTO] W III lidze przy Loretańskiej od 0:2 do 3:2

11756-FOTO_W_III_lidze_przy_Loretanskiej_od_0_2_do_3_2

W sobotnie gorące popołudnie rozegrana została ostatnia kolejka w III lidze opolsko-śląskiej w sezonie 2014/2015. Skra po 3-ch ostatnich porażkach na koniec mimo, że przegrywała do przerwy 0:2 to ostatecznie zamknęła sezon wygraną z Szombierkami Bytom 3:2 ZDJĘCIA z meczu Skra Częstochowa – Szombierki Bytom

Skra Częstochowa – Szombierki Bytom 3:2 (0:2) 0:1 Kuliński 2 min. 0:2 Kuliński 30 min. (z wolnego) 1:2 Tomczyk 47 min. (z karnego) 2:2 Mastalerz 54 min. 3:2 Czerwiński 72 min (głową)

Skra Częstochowa : Procek – Mastalerz, Gerega, Szwarga (46′ Kowalski), Tomczyk – Ogłaza, Piwiński, Musiał, Sobala (58′ Marek) – Niedbała, Andrzejewski (46′ Czerwiński). Trener Piotr Mrozek.

Szombierki Bytom : Rosół – Dzido, Ślęzok, Mrozek, Polak – Kasprzyk, Kuliński, Lebek, Makowski – Pach, Rosiński (56′ Jarnot). Trener Krzysztof Górecko