fbpx
niedziela, 17 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 5 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

Jesienna runda ALPN zbliża się już do półmetka. Rozegrane dotychczas spotkania pokazały, że rozgrywki w tym sezonie powinny być wyrównane i ciężko na chwilę obecną wskazać jednego faworyta do mistrzostwa. Na dzień dzisiejszy możemy stwierdzić, że o pierwszą trójką walczyć będzie aż sześć drużyn i wynik każdego ze spotkań pomiędzy drużynami z tej szóstki nie sposób przewidzieć.
W minionym tygodniu ważne zwycięstwo nad Klubem 54 odniósł Koral Kłobuck a TRW pewnie pokonało Dawida. W pierwszym piątkowym spotkaniu w ostatnich minutach meczu Marex strzelił SGP bramkę na miarę zwycięstwa. Tym sposobem Marex stracił miano drużyny bez zdobyczy punktowej w rozgrywkach. SGP o pierwsze ligowe punkty walczyć będzie w następnych kolejkach. W kolejnym meczu Meblodrew Pewniak po bramce strzelonej na samym początku spotkania pokonał ZIB / OLCHEM. Dla Meblodrewu Pewniak oznacza to odskoczenie na 3 punkty od pozostałych drużyn i objęcie 1 miejsca w tabeli po 4 kolejce.

Przed nami 5 kolejka – szczególnie trudna dla Marex-u. Drużyna ta nie dość, że rozegra dwa mecze w tygodniu to jeszcze oba będą z drużynami ze ścisłej czołówki. Wyrównanym powinno być spotkanie pomiędzy Klubem 54 a TRW Polska. O pierwsze zdobyte jesienią punkty walczyć będzie SGP. Nie będzie to łatwe zadanie bo naprzeciw SGP stanie jak zwykle groźny Koral Kłobuck.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo” .

Terminy najbliższych spotkań:

5.10

godz. 19.00 Dawid – Jagiellończycy

godz. 20.30 ZiB / OLCHEM – Marex (1 kolejka)

6.10

godz. 20.30 Koral Kłobuck – SGP

9.10

godz. 19.00 Klub 54 Exact Systems – TRW Polska

godz. 20.30 Marex – Meblodrew Pewniak

Aktualna tabele rozgrywek można zobaczyć TUTAJ

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daria Wollenberg odchodzi z Rakowa

Raków Częstochowa :Daria Wollenberg z dniem 14 stycznia 2021 roku przestała być rzecznikiem prasowym Rakowa Częstochowa. ...
- Reklama -
- REKLAMA -