fbpx
niedziela, 24 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

[FOTO] Eliminacje do PG: zacięte półfinały i … jednostronny finał

- REKLAMA -
- Reklama -

W niedzielę 3 stycznia 2016 roku w Hali Sportowej przy ul. Sabinowskiej rozegrano z udziałem 16 drużyn turniej eliminacyjny do „Piłkarskiej Gwiazdki”, która odbędzie się w najbliższą sobotę 9 stycznia o godz. 18:00 w HSC przy ul Żużlowej
16 drużyn wzięło udział w Turnieju Eliminacyjnym do Piłkarskiej Gwiazdki. Tylko zajęcie pierwszego miejsca gwarantowało udział w piłkarskim turnieju w ramach sobotniej imprezy w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. (początek g.18:00)
Były emocje, sporo goli i .. zaskakująco jednostronny finał po którym cieszyli się zawodnicy grający pod nazwą Furnipol.

W półfinałach znalazły się zespoły, które wygrały swoje grupy, a mecze półfinałowe były niezwykle zacięte i emocjonujące – dość powiedzieć, że w obu spotkania padło tylko po 1 golu przy czym o awansie do finału późniejszego zwycięzcy zadecydował gol zdobyty w dogrywce na 10 sekund przed końcem meczu.

Półfinały :

Luminex – Wiśnia Team 0:1
astar.czest.pl/Sieradzki BHP/BIC karnisze – Furnipol 0:1 (po dogrywce)

Finał :

Wiśnia Team – Furnipol 1:6 (1:2) – mecz finałowy rozgrywano 2 x 10 minut.

Furnipol jako zwycięzca turnieju eliminacyjnego zagra w Piłkarskiej Gwiazdce.

Zdjęcia z Turnieju Eliminacyjnego do Piłkarskiej Gwiazdki

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Pierwszy sparing rezerw Rakowa w 2021

Pierwszy sparing rezerw Rakowa w 2021Piłkarze drugiej drużyny Rakowa rozegrali dzisiaj pierwszy sparing przed rundą wiosenną Zina...
- Reklama -
- REKLAMA -