fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 9 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

W najciekawszym z rozegranych spotkań 8 kolejki ALPN Babaria pokonała w stosunku 5:4 Exact Systems Klub 54 Jędryka. Było to spotkanie o przysłowiowe „6 punktów” bowiem obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli z identyczną zdobyczą punktową. Co prawda Klub 54 w spotkaniu rozgrywanym w piątek awansem pokonał Mikstal i znów dogonił Babarię w tabeli, jednak wynik bezpośredniego spotkania sprawia, że to Babaria jest wyżej w tabeli.

W pozostałych spotkaniach 8 kolejki zwyciężali faworyci. Nie odbył się niestety najciekawiej zapowiadający się mecz pomiędzy Marexem a Pewniakiem.

W nadchodzącym tygodniu czekają nas planowe spotkania 9 kolejki i dwa spotkania przełożone z terminów wcześniejszych. Dwa ciężkie mecze i to dzień po dniu czekają drużynę Koral/Romtrans. Dziś podopieczni Romka i Witka zagrają z Marexem a jutro czeka ich mecz z ZC Michaś. Oba mecze jeżeli tylko Koral wytrzyma to fizycznie powinny być ciekawe. Kolejnym emocjonującym pojedynkiem powinno być zaległe spotkanie 6 kolejki pomiędzy Pewniakiem a Klubem 54. Mamy tylko nadzieję, że pogoda pozwoli bez przeszkód rozegrać zaplanowane na ten tydzień spotkania.
Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”.

Terminy i najbliższych spotkań:

20.10
Marex – Koral/Romtrans 1:0
(D. Pożarlik)

Babaria – CNC.Wieczorek
przełożony na 1.12

21.10
godz. 21.00 Koral/Romtrans – ZC Michaś (przełożony z 6.11)

22.10
godz. 19.45 TRW Polska – Exact Systems Klub 54 Jędryka
godz. 21.00 MIKSTAL – Jagiellończycy

24.10
godz. 19.45 Dawid – ZC Michaś

godz. 21.00 Exact Systems Klub 54 Jędryka – Pewniak/Auto-Dar (przełożony z 20.10)

Aktualna tabela Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem z Pogonią Szczecin

Konferencja prasowa przed meczem z Pogonią SzczecinKonferencja prasowa przed meczem z Pogonią Szczecin. #NajlepszySezonWHistoriiSubskrybuj nasz kanał, by być...
- Reklama -
- REKLAMA -