fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Drużyna Rakowa udaje się do Krakowa

- REKLAMA -
- Reklama -

W niedzielę 9 września o godzinie 12:30 ostatnia w tabeli Garbarnia podejmie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie lidera rozgrywek, Raków Częstochowa. Gospodarze przegrali ostatnie trzy spotkania w lidze. Raków może pochwalić się znakomitą passą pięciu zwycięstw z rzędu. Z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych w ten weekend zostaną rozegrane tylko 3 spotkania w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi

Historia spotkań Garbarni z Rakowem przemawia na korzyść gospodarzy z Krakowa. Na 8 bezpośrednich spotkań stoczonych na zapleczu Ekstraklasy – Grabarnia wygrała 5, przegrała 2 i zremisowała 1, a różnica bramek to 16-6. Wszystkie te mecze zostały rozegrane w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia na szczeblu drugiej ligi, która wtedy była odpowiednikiem dzisiejszej pierwszej.

Cztery mecze, które Raków rozegrał w Krakowie, wszystkie wygrała Garbarnia. Dwukrotnie ogrywając Czerwono-niebieskich 1-0, raz 5-1 i raz 6-0.

Transmisja na żywo w niedzielę 9 września o 12:30 w Polsacie Sport

Z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych w ten weekend zostaną rozegrane tylko 3 spotkania w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Pozostałe mecze zostały przełożone na 19 września.

– Zobacz zestaw par 9 kolejki i aktualna tabele Fortuna 1 Ligi

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MKS Myszków w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Reprezentujący Podokręg Częstochowa, MKS Myszków w I rundzie pucharowej przygody na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej pokonał LZS Krzyżanowice...
- Reklama -
- REKLAMA -