fbpx
Wiadomości II liga Zagłębie - Raków 0-0

Zagłębie – Raków 0-0

-

Raków Częstochowa zremisował w Sosnowcu z Zagłębiem 0-0. Tym samym pozbawiając gospodarzy jakichkolwiek szans na awans do I ligi.Na stadionie Ludowym zabrakło nie tylko bramek, ale także kibiców. Niestety nie udało się namówić wojewody śląskiego na zmianę decyzji i dzisiejszy mecz na żywo z wysokości trybun obejrzeli tylko dziennikarze.
Sam mecz obfitował w kilka dogodnych sytuacji z jednej jak i drugiej strony. W Rakowie najgroźniejsi byli Zachara, Lenartowski i Witczyk, którzy kilkukrotnie próbowali zaskoczyć bramkarza gospodarzy. W bramce naszej drużyny znów bardzo dobrze spisywał się Maciej Szramowiat, który wybronił kilka bardzo groźnych strzałów.
W Sosnowcu Raków zagrał w następującym składzie: Szramowiat – Kowalczyk, Mastalerz, Pluta, Hyra (68. Nogal), Ogłaza, Kowalczyk (61. Kmieć), Gajos, Lenartowski, Zachara, Nocuń (46. Witczyk).

Po zwycięstwie nad Turem Turek 4-0 awans do I ligi zapewnili dziś sobie piłkarze Ruchu Radzionków. Gratulujemy i życzymy sukcesów na zapleczu ekstraklasy.

Skomentuj :
×