fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Kadra trenowała w Łobodnie! W środę w Częstochowie mecz Polska – Włochy.

- REKLAMA -
- Reklama -

W poniedziałek (5 września) piłkarska Reprezentacja Polski do lat 20 trenowała na obiekcie Okszy Łobodno przed środowym meczem z Reprezentacją Włoch (godz. 16:30)7 września br. o godzinie 16.30 na Miejskim Stadionie Piłkarskim „Raków” przy ul. Limanowskiego 83 rozegrany zostanie mecz pomiędzy piłkarskimi reprezentacjami do lat 20 Polski i Włoch. Spotkanie to odbędzie się w ramach kolejnej edycji Turnieju Czterech Narodów, którego historia sięga sezonu 2001/2002.

We wszystkich edycjach tego turnieju brały jak dotąd udział reprezentacje U-20 Włoch, Niemiec i Szwajcarii. Do tego grona, drugi raz z rzędu, dołączy reprezentacja Polski. W ostatniej edycji turnieju, zakończonego wiosną br., młodzi reprezentanci naszego kraju zajęli drugie miejsce, uznając wyższość jedynie reprezentacji Niemiec.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do przyjścia na mecz i do wsparcia dopingiem naszej reprezentacji. Podczas spotkania na boisku obejrzeć będzie można zawodników, którzy być może w przyszłości stanowić będą trzony pierwszych reprezentacji obu państw.

Obiekt zostanie udostępniony kibicom od godziny 15.30.
Ceny biletów: normalny 10,- PLN, ulgowy 5,- PLN.
Dzieci do lat 6 – wstęp nieodpłatny.
Bilety w przedsprzedaży nabyć można w sekretariacie MOSiR, Hala „Polonia”, ul. Dekabrystów 43, pok. 109 w godz. 8.00 – 14.30.

Aby maksymalnie skrócić Państwu czas oczekiwania na wejście na stadion, zachęcamy do samodzielnego wydrukowania sobie i znajomym „imiennej karty wstępu”. Przed wejściem na stadion należy w kasie okazać się wypełnioną ww. „kartą wstępu”, dowodem tożsamości i po uiszczeniu stosownej opłaty udać się na trybuny. „Karta wstępu” do wydrukowania wraz z instrukcją wypełnienia znajduje się – tutaj -.

Akredytacja dziennikarzy prowadzona będzie od 1 do 6 września br., w godzinach 7.00 – 15.00, w siedzibie MOSiR w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43, pokój 116, tel. 34 372 26 23 (32).

Foto : Łukasz Kardynał / sportsphotos.eu

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Wszystko o meczu Skra – Pogoń Siedlce – VIDEO

Skra Częstochowa :Po meczu z siedlecką Pogonią (08.05) mogliśmy mieć ambiwalentne odczucia. Z jednej strony było to ósme z...
- Reklama -
- REKLAMA -