Nielba nie leży Rakowowi. Wysoka porażka częstochowian u siebie!

5912-Nielba_nie_lezy_Rakowowi_Wysoka_porazka_czestochowian_u_siebie

To był osmy mecz pomiędzy Rakowem, a Nielbą Wągrowiec. W historii tych spotkań częstochowskim piłkarzom nadal nie udaje się odnieść zwycięstwa. Ba, w sobotnie popołudnie w zimowych warunkach Raków przegrał z Nielbą aż 0:4.

To był osmy mecz pomiędzy Rakowem, a Nielbą Wągrowiec. W historii tych spotkań częstochowskim piłkarzom nadal nie udaje się odnieść zwycięstwa. Ba, w sobotnie popołudnie w zimowych warunkach Raków przegrał z Nielbą aż 0:4. Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Zimny, silny wiatr i dodatkowo opady śniegu utrudniały grę obydwóm drużynom. W drugiej połowie sędzia przerwał mecz na 15 minut.

II liga 31-03-2012 g.16:00 Raków Częstochowa – Nielba Wągrowiec 0-4 (0-1)

0-1 – Mikołajczak, 24 min

0-2 – Mikołjaczak, 47 min

0-3 – Pietrowski, 54 min

0-4 – Szczepaniak, 88 min (karny)

Raków Częstochowa : Kos – Soczyński, Łysek, Hyra, Ogłaza (70. Nabiałek), Witczyk, Gajos, Czerwiński (56. Rokosa), Ł. Kowalczyk, Mastalerz, Napora. Trener: Jerzy Brzęczek.

Nielba Wągrowiec : Miszczyk – Szczepaniak (89, Nowak), Cyfert, Wolkiewicz, Pietrowski, Bartkowiak (67. Spławski), Rysiewski, Mikołajczak, Klawiński, Jasiński, Strzelecki. Trenerzy: Piotr Gruszka i Radosław Kołacki.

Żółte kartki: Soczyński, Mastalerz, Hyra – Wolkiewicz, Klawiński, Szczepaniak, Jasiński, Mrozik.