fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Sprawdzają przydatność testowanych

- REKLAMA -
- Reklama -

Tak jak planowano, od początku tygodnia piłkarze Rakowa trenują dwa razy dziennie. W zajęciach biorą udział kolejni testowani zawodnicy: Michał Grzyb, Mateusz Molewski, Łukasz Śliwakowski i Patryk Kwiatkowski, który sprawdzany był także zimą.

Z zespołem nie trenują już sprawdzani w ubiegłym tygodniu: Patryk Krymarys i Sebastian Wiśniewski z Włókniarza Zelów. Dla obu, ostatnim sprawdzianem był mecz sparingowy z LKS Kamienica Polska (1:0). Sztab szkoleniowy Rakowa wkrótce podejmie decyzję o ich przydatności do naszej drużyny. Podobnie wygląda sytuacja: Wojciecha Jodłowca oraz Dominika Zielińskiego ze Spójni Landek, którzy także wystąpili przeciwko LKS.

Wraz z początkiem tygodnia do drużyny Rakowa dołączyli kolejni testowani zawodnicy. Są to: Mateusz Molewski z Unii Swarzędz, Michał Grzyb z Gwarka Zabrze, Łukasz Śliwakowski z Victorii Częstochowa oraz Patryk Kwiatkowski z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski. Dla Kwiatkowskiego nie są to pierwsze sprawdziany w klubie z Limanowskiego. Siedemnastoletni obrońca, przebywał już na testach w Rakowie zimą i zagrał nawet w sparingu z zespołem Młodej Ekstraklasy GKS Bełchatów (4:0).

Do końca tygodnia, czerwono – niebiescy będą trenować dwa razy dziennie. W sobotę częstochowianie rozegrają drugi mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem Rakowa będzie pierwszoligowa Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Spotkanie zostanie rozegrane w Gutowie Małym. Początek sparingu zaplanowano na godzinę 17:00.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Dziękujemy za najlepsze lata w historii!

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -