III liga : na „Lorecie” do przerwy było 0:1 ale Skra pokazała charakter i …..

8741-III_liga_na_Lorecie_do_przerwy_bylo_0_1_ale_Skra_pokazala_charakter_i

3 punkty zostały w Częstochowie.
Częstochowska Skra wygrała kolejny mecz w III lidze. Rywale potracili punkty i „skrzaki” zwiększyli przewagę nad następną drużyną do 6 punktów.

3 punkty zostały w Częstochowie.Częstochowska Skra wygrała kolejny mecz w III lidze. Rywale potracili punkty i „skrzaki” zwiększyli przewagę nad następną drużyną do 6 punktów. W sobotni wieczór na „Lorecie” o wygraną nie było łatwo. Podopieczni Jana Wosia musieli gonić wynik bo od 13 minuty przegrywali ze Swornicą 0:1. Po przerwie gospodarze narzucili rywalom swój styl gry i co najważniejsze zdobyli 2 gole dające zwycięstwo.

Skra Częstochowa – Swornica Czarnowąsy 2:1 (0:1) 0:1 13 min. Wojciech Scisło 1:1 55 min. Paweł Polak 2:1 76 min. Mateusz Bik

– Zobacz wyniki 9 kolejki oraz aktualną tabelę III ligi opolsko-śląskiej gr. płn.