fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

„A”-klasa : w meczach 8 kolejki emocji i … goli nie powinno zabraknąć!

- REKLAMA -
- Reklama -

Spore emocje czekają na kibiców, którzy wybiorą się na mecze 8 kolejki w Klasie „A”. Kilka spotkań zapowiada się niezwykle interesująco. Czy po weekendowych meczach będą spore zmiany w tabelach?
Weekendowa 8 kolejkach w rozgrywkach o „A”-klasowe” punkty zapowiada się niezwykle interesująco.
W gr. I (Częstochowa) najciekawiej zapowiadają się mecze wicelidera tabeli KS Stradom Częstochowa z Okszą Łobodno (sob. g. 13:00) oraz lidera tabeli Amatora Golce z Sokołem Wręczyca (n. g.15:30)
W gr. II (Częstochowa) najciekawszy mecz zostanie rozegrany w niedzielę. W Szczekocinach tamtejsza Sparta, która zaskakuje w tych rozgrywkach niezwykle pozytywnie podejmować będzie zespół Gminy Kłomnice prowadzony przez trenera Jana Spychalskiego. Wynik tego meczy z pewnością będzie miał spore znaczenie dla układu tabeli w jej górnej części po 8 kolejce.
W „A”-klasie lublinieckiej mamy także zespół, który pozytywnie zaskakuje od początku rozgrywek. To LKS Sieraków Śląski, który jest liderem tabeli. Sierakowianie zagrają w najbliższej kolejce u siebie i jak wygrają potwierdzą tym samym stabilność swojej formy.

Emocji nie powinno zabraknąć także w innych meczach zarówno w obu grupach Podokręgu Częstochowa jak również A-klasy w Podokręgu Lubliniec.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 8 kolejki Klasy „A” gr.I (Częstochowa)

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 8 kolejki Klasy „A” gr.II (Częstochowa)

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 8 kolejki Klasy „A” gr.Lubliniec

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -