fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

„Piłkarska Gwiazdka” w nowej hali na Zawodziu!

- REKLAMA -
- Reklama -

Okres przedświąteczny bez „Piłkarskiej Gwiazdki”? To niemożliwe! Przygotowania do tej wielkiej piłkarskiej imprezy w Częstochowie ruszyły już pełną parą, ale póki co nie ujawnimy wszystkich szczegółów. Pewne jest, że „Piłkarska Gwiazdka” odbędzie się 22. grudnia w nowej hali na Zawodziu!
Jakub Błaszczykowski, Jerzy Brzęczek, Tomasz Hajto, Michał Probierz, Radosław Gilewicz, Andrzej Kobylański, Piotr Świerczewski, Mariusz Przybylski, to tylko niektóre nazwiska znanych piłkarzy, biorących już niejednokrotnie udział w „Piłkarskiej Gwiazdce”. Nie inaczej będzie w tym roku. Nasze miasto znów odwiedzą popularni sportowcy oraz inne gwiazdy. Nie zabraknie również drużyny Rakowa. Ta grudniowa impreza piłkarska, to także nie lada gratka dla kibiców, z myślą o których organizatorzy przygotowują konkursy, a w nich do wygrania ciekawe nagrody.

W tym roku nastąpi jedna, ale bardzo istotna zmiana w stosunku do poprzednich lat. Turniej odbędzie się w nowo wybudowanej hali sportowej przy ulicy Żużlowej w dzielnicy Zawodzie. – Zainteresowanie Piłkarską Gwiazdką z roku na rok jest coraz większe, dlatego postanowiliśmy w tym razem zorganizować turniej na najbardziej reprezentacyjnym obiekcie w Częstochowie – tłumaczy menadżer ds. marketingu w Rakowie Mateusz Nowak.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -