fbpx
wtorek, 18 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok w Hali Polonia!

- REKLAMA -
- Reklama -

Już w najbliższy weekend w sobotę oraz niedzielę w Hali Polonia odbędzie się XV Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików rocznik 2001r. o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.
Już w najbliższy weekend 20 zespołów z całej Polski w tym drużyny z naszego miasta oraz regionu RKS Raków, UKS Raków, KS Stradom, Ajaks Częstochowa oraz Zieloni Żarki będą rywalizowały z zespołami z całego kraju. W sobotę odbędą się mecze eliminacyjne, natomiast w niedzię odbędą się mecze o miejsca. Czas gry to 14 minut, bez zmian stron. Mecz finałowy i o trzecie miejsce zostanie rozegrany w wymiarze czasowym 2 x 10 minut.

Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Częstochowa. Wstęp wolny.

Uczestnicy:

KS Stradom Częstochowa

Unia Warszawa

RKS Raków Częstochowa

Zieloni Żarki

Varsovia Warszawa

Ajaks Częstochowa

UKP Zielona Góra

Korona I Kielce

Wisła Kraków

Gwardia Warszawa

Polonia Środa Śląska

Ruch Chorzów

Gryf Świdnica

Jagiellonia Białystok

Promotor Zabrze

UKS Raków Częstochowa

Parasol Wrocław

Korona II Kielce

Sandecja Nowy Sącz

SMS Łódź

Podział na grupy:

Gr.A

KS Stradom Częstochowa

Unia Warszawa

Gryf Świdnica

Jagiellonia Białystok

Promotor Zabrze

Gr. B

RKS Raków Częstochowa

Zieloni Żarki

Varsovia Warszawa

Polonia Środa Śląska

Ruch Chorzów

Gr. C

Ajaks Częstochowa

UKP Zielona Góra

Korona I Kielce

Wisła Kraków

Gwardia Warszawa

Gr. D

UKS Raków Częstochowa

Parasol Wrocław

Korona II Kielce

Sandecja Nowy Sącz

SMS Łódź

Mecze eliminacyjne 30.11.2013r.

1. A 8.00 STRADOM CZĘSTOCHOWA – UNIA WARSZAWA

2. B 8.15 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ZIELONI ŻARKI

3.A 8.30 GRYF ŚWIDNICA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

4. B 8.45 VARSOVIA WARSZAWA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

5. A 9.00 STRADOM CZĘSTOCHOWA – PROMOTOR ZABRZE

6. B 9.15 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – RUCH CHORZÓW

7. A 9. 30 UNIA WARSZAWA – GRYF ŚWIDNICA

8. B 9.45 ZIELONI ŻARKI – VARSOVIA WARSZAWA

9. A 10.00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – PROMOTOR ZABRZE

10. B 10.15 POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – RUCH CHORZÓW

11. A 10.30 STRADOM CZĘSTOCHOWA – GRYF ŚWIDNICA

12. B 10.45 RKS RAKÓW CZ-WA– VARSOVIA WARSZAWA

13. A 11.00 UNIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

14. B 11.15 ZIELONI ŻARKI – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

15. A 11.30 GRYF ŚWIDNICA – PROMOTOR ZABRZE

16. B 11.45 VARSOVIA WARSZAWA – RUCH CHORZÓW

17. A 12.00 STRADOM CZ-WA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

18. B 12.15 RKS RAKÓW CZ-WA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

19. A 12.30 UNIA WARSZAWA – PROMOTOR ZABRZE

20. B 12.45 ZIELONI ŻARKI – RUCH CHORZÓW

21. C 13.00 AJAKS CZĘSTOCHOWA – UKP ZIELONA GÓRA

22. D 13.15 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – PARASOL WROCŁAW

23. C 13.30 KORONA I KIELCE – WISŁA KRAKÓW

24. D 13.45 KORONA II KIELCE – SANDECJA NOWY SĄCZ

25. C 14.00 AJAKS CZĘSTOCHOWA – GWARDIA WARSZAWA

26. D 14.15 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – SMS ŁÓDŹ

27 . C 14.30 UKP ZIELONA GÓRA – KORONA I KIELCE

28. D 14.45 PARASOL WROCŁAW – KORONA II KIELCE

29. C 15.00 WISŁA KRAKÓW – GWARDIA WARSZAWA

30. D 15.15 SANDECJA NOWY SĄCZ – SMS ŁÓDŹ

31. C 15.30 AJAKS CZĘSTOCHOWA – KORONA I KIELCE

32. D 15.45 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – KORONA II KIELCE

33. C 16.00 UKP ZIELONA GÓRA – WISŁA KRAKÓW

34. D 16.15 PARASOL WROCŁAW – SANDECJA NOWY SĄCZ

35. C 16.30 KORONA I KIELCE – GWARDIA WARSZAWA

36. D 16.45 KORONA II KIELCE – SMS ŁÓDŹ

37. C 17.00 AJAKS CZĘSTOCHOWA – WISŁA KRAKÓW

38. D 17.15 UKS RAKÓW CZ-WA – SANDECJA NOWY SĄCZ

39. C 17.30 UKP ZIELONA GÓRA – GWARDIA WARSZAWA

40. D 17.45 PARASOL WROCŁAW – SMS ŁÓDŹ

MECZE PÓŁFINAŁOWE I FINAŁY – NIEDZIELA 01.12.2013r.

41. CC1-CC2 8.00

42. DD1-DD2 8.15

43. AA1-AA2 8.30

44. BB1-BB2 8.45

45. CC3-CC4 9.00

46. DD3-DD4 9.15

47. AA3-AA4 9.30

48. BB3-BB4 9.45

49. CC1-CC3 10.00

50. DD1-DD3 10.15

51. AA1-AA3 10.30

52. BB1-BB3. 10.45

53. CC2-CC4 11.00

54. DD2-DD4 11.15

55. AA2-AA4 11.30

56 BB2-BB4 11.45

57. 5A-5B 12.00

58. 5C-5D 12.15

59. CC1-CC4 12.30

60. DD1-DD4 12.45

61. AA1-AA4 13.00

62. BB1-BB4 13.15

63. CC2-CC3 13.30

64. DD2-DD3 13.45

65. AA2-AA3 14.00

66. BB2-BB3 14.15

67. o miejs.19 14.30.
68 o miejs.17 14.45

69. o miejs.15 15.00

70. o miejs.13 15.15

71. o miejs.11 15.30

72. o miejs.9 15.45

73. o miejs.7 16.00

74. o miejs.5 16.15

75. o miejs.3 16.35

76. FINAŁ 17.00

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:3

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:3Sezon 2020/21 zakończyliśmy wyjazdowym zwycięstwem w meczu z...
- Reklama -
- REKLAMA -