fbpx
niedziela, 11 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

W Poraju wyłoniono kolejnych finalistów „Estimo Cup 2014”

- REKLAMA -
- Reklama -

W Poraju rozegrano kolejne turnieje eliminacyjne w kategoriach młodzieżowych. Najlepsze zespoły zagrają w finałach II halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa „Estimo Cup 2014”
TABELA WYNIKÓW TURNIEJU W KATEGORII MŁODZIKI

ROZEGRANEGO W DNIU 23 LUTEGO 2014 O GODZINIE 9:00 W PORAJU

1 9:00 9:10 UKS M.O.S.i R. Myszków SOKÓŁ Olsztyn 0 – 1

2 9:10 9:20 POLONIA Poraj PŁOMIEŃ Kuźnica Mar. 6 – 1

3 9:25 9:35 OLIMPIA Huta Stara BENIAMINEK Cz-wa 0 – 0

4 9:35 9:45 SOKÓŁ Olsztyn POLONIA Poraj 0 – 2

5 9:50 10:00 ORZEŁ Kiedrzyn UKS M.O.S.i R. Myszków –

6 10:00 10:10 PŁOMIEŃ Kuźnica Mar. OLIMPIA Huta Stara 0 – 3

7 10:15 10:25 POLONIA Poraj ORZEŁ Kiedrzyn –

8 10:25 10:35 OLIMPIA Huta Stara SOKÓŁ Olsztyn 0 – 1

9 10:40 10:50 BENIAMINEK Cz-wa PŁOMIEŃ Kuźnica Mar. 0 – 0

10 10:50 11:00 ORZEŁ Kiedrzyn OLIMPIA Huta Stara –

11 11:05 11:15 UKS M.O.S.i R. Myszków POLONIA Poraj 0 – 5

12 11:15 11:25 SOKÓŁ Olsztyn BENIAMINEK Cz-wa 0 – 0

13 11:30 11:40 OLIMPIA Huta Stara UKS M.O.S.i R. Myszków 1 – 2

14 11:40 11:50 BENIAMINEK Cz-wa ORZEŁ Kiedrzyn –

15 11:55 12:05 PŁOMIEŃ Kuźnica Mar. SOKÓŁ Olsztyn 1 – 2

16 12:05 12:15 UKS M.O.S.i R. Myszków BENIAMINEK Cz-wa 0 – 0

17 12:20 12:30 ORZEŁ Kiedrzyn PŁOMIEŃ Kuźnica Mar. –

18 12:30 12:40 POLONIA Poraj OLIMPIA Huta Stara 3 – 0

19 12:45 12:55 PŁOMIEŃ Kuźnica Mar. UKS M.O.S.i R. Myszków 1 – 2

20 12:55 13:05 BENIAMINEK Cz-wa POLONIA Poraj 0 – 3

21 13:05 13:15 SOKÓŁ Olsztyn ORZEŁ Kiedrzyn –

TABELA TURNIEJU

1 POLONIA Poraj 5 15 19 – 1 AWANS

2 SOKÓŁ Olsztyn 5 10 4 – 3 AWANS

3 UKS M.O.S.i R. Myszków 5 7 4 – 8

4 OLIMPIA Huta Stara 5 4 4 – 6

5 BENIAMINEK Cz-wa 5 4 0 – 3

6 PŁOMIEŃ Kuźnica Mar. 5 1 3 – 13

Awans do turnieju finałowego który odbędzie się 22 marca 2014 od godziny 09:00 w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej uzyskały drużyny POLONIA Poraj i SOKÓŁ Olsztyn

——————————————————————————————————-

TABELA WYNIKÓW TURNIEJU W KATEGORII ORLIKI

ROZEGRANEGO W DNIU 23 LUTEGO 2014 O GODZINIE 13:30 W PORAJU

1 13:35 13:45 U.K.S.M.O.S. i R. Myszków APN Częstochowa –

2 13:45 13:55 UNIA Rędziny UKS FAIR-PLAY Koziegłowy 2 – 1

3 14:00 14:10 SALOS Częstochowa POLONIA Poraj 1 – 2

4 14:10 14:20 APN Częstochowa UNIA Rędziny –

5 14:25 14:35 STRADOM Częstochowa U.K.S.M.O.S. i R. Myszków 0 – 8

6 14:35 14:45 UKS FAIR-PLAY Koziegłowy SALOS Częstochowa 1 – 1

7 14:50 15:00 UNIA Rędziny STRADOM Częstochowa 2 – 0

8 15:00 15:10 SALOS Częstochowa APN Częstochowa –

9 15:15 15:25 POLONIA Poraj UKS FAIR-PLAY Koziegłowy 1 – 1

10 15:25 15:35 STRADOM Częstochowa SALOS Częstochowa 2 – 3

11 15:40 15:50 U.K.S.M.O.S. i R. Myszków UNIA Rędziny 5 – 1

12 15:50 16:00 APN Częstochowa POLONIA Poraj –

13 16:05 16:15 SALOS Częstochowa U.K.S.M.O.S. i R. Myszków 0 – 4

14 16:15 16:25 POLONIA Poraj STRADOM Częstochowa 2 – 0

15 16:30 16:40 UKS FAIR-PLAY Koziegłowy APN Częstochowa –

16 16:40 16:50 U.K.S.M.O.S. i R. Myszków POLONIA Poraj 3 – 0

17 16:55 17:05 STRADOM Częstochowa UKS FAIR-PLAY Koziegłowy 0 – 1

18 17:05 17:15 UNIA Rędziny SALOS Częstochowa 3 – 0

19 17:20 17:30 UKS FAIR-PLAY Koziegłowy U.K.S.M.O.S. i R. Myszków 0 – 0

20 17:30 17:40 POLONIA Poraj UNIA Rędziny 3 – 0

21 17:45 17:55 APN Częstochowa STRADOM Częstochowa –

TABELA TURNIEJU

1 U.K.S.M.O.S. i R. Myszków 5 13 20 – 1 AWANS

2 POLONIA Poraj 5 10 8 – 5 AWANS

3 UNIA Rędziny 5 9 8 – 9

4 UKS FAIR-PLAY Koziegłowy 5 6 4 – 4

5 SALOS Częstochowa 5 4 5 – 12

6 STRADOM Częstochowa 5 0 2 – 16

Awans do turnieju finałowego który odbędzie się 22 marca 2014 od godziny 13:00 w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej uzyskały drużyny U.K.S. M.O.S. i R. Myszków i POLONIA Poraj

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

„Zabrakło szczęścia, które mieliśmy wcześniej” – Dominik Smykowski po meczu ze Stalą – VIDEO

Skra Częstochowa :Młody pomocnik dołączył do naszej drużyny zimą na zasadzie wypożyczenia z Warty Poznań. W końcówce sobotniego starcia...
- Reklama -
- REKLAMA -