fbpx
niedziela, 18 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Akademia Raków nawiązuje współpracę z Sonda Sports

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


W środę w siedzibie naszego klubu podpisano umowę, na mocy której Akademia Raków została wyposażona w system monitoringu wydolności fizycznej Sonda Sports.

– Dla nas współpraca z Rakowem była bardzo ważna. Obserwujemy, jak rozwija się Akademia. Byliśmy pod wrażeniem pracy trenerów i wyników, jakie osiągają ze swoimi drużynami. Na pewno wpływ na podpisanie umowy miała również osoba dyrektora Marka Śledzia, który jest ceniony w całej Polsce, ale również poza jej granicami – powiedział Kamil Płonka z Sonda Sports. 
 

Sonda Sports dostarcza Akademii profesjonalny system analityczny, umożliwiający dokładny pomiar i analizę wydolności oraz obciążenia fizycznego zawodników – od reakcji organizmu na wysiłek, przez pracę włożoną w trening, aż po szacowanie ryzyka kontuzji. Wszystkie dane prezentowane są w aplikacji tak, aby maksymalnie ułatwić analizę wyników i wyciąganie wniosków.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Fotorelacja z meczu Raków Częstochowa – Lech Poznań 3:1

Raków Częstochowa :Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Czerwono-Niebiescy pokonali Lecha Poznań...
- Reklama -
- REKLAMA -