-->

1 liga kobiet: Skra Ladies powalczą o zwycięstwo

Udostępnij :
W niedzielę 24 marca o godzinie 15:30 na stadionie przy ulicy Loretańskiej Skra Ladies Częstochowa zagrają z KKP Robs Group Sportis Bydgoszcz. Wstęp wolny!

Każda seria ma swój koniec i niestety seria porażek SWD Wodzisław Śląski, przemianowanego w trakcie sezonu na Legię Ladies Warszawa, miała swój koniec w starciu ze Skrą. Porażka nieco namieszała naszym Paniom w kontekście walki o czołowe miejsca w Orlen 1 Lidze Kobiet, jednak patrząc w tabelę widzimy, że grupa ekip walczących o awans, jest tak duża, że każdemu zespołowi będą zdarzały się wpadki.

Po analizie pojedynku z Legionistkami i wyciągnięciu odpowiednich wniosków czekamy na niedzielne starcie. A rywalem Ladies będzie KKP Sportis Bydgoszcz.

We wrześniu piłkarki z województwa kujawsko-pomorskiego pokonały Ladies 2:1.

Mimo wszystko należy mieć świadomość, że potencjał Skry jest na naprawdę wysokim poziomie, co udowodnił start rundy wiosennej i zwycięstwa z niepokonaną dotychczas Resovią Rzeszów czy zawsze groźną Trójką ze Staszkówki/Jelnej.

Jednego możemy być pewni - Ladies wyjdą na murawę w pełni skoncentrowane i pałające żądzą rewanżu za niedzielną "wpadkę" – bo tak należy określić to, co wydarzyło się w poprzedniej kolejce.

Mecz pomiędzy FC Skrą Ladies a KKP Robs Group Sportis Bydgoszcz odbędzie się w niedzielę, 24 marca o godzinie 15:30 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej. Wstęp wolny.

Orlen I liga kobiet 2023/2024

    Punkty
1.  Resovia 30
2.  TKKF Checz Gdynia 29
3.  Skra Ladies Częstochowa 26
4.  Polonia Środa Wielkopolska 26
5.  Ślęza Wrocław 25
6.  Trójka Staszkówka/Jelna 21
7.  Sportowa Czwórka Radom 21
8.  Lech/UAM Poznań 19
9.  KKP Robs Group Sportis Bydgoszcz 13
10.  Bielawianka Bielawa 11
11.  Ząbkovia Ząbki 6
12.  Legionistki Warszawa 3
Od rundy wiosennej SWD Wodzisław Śląski występuje pod nazwą Legionistki Warszawa.

Źródło : ks-skra.pl / 90minut.pl

REKLAMA