[FOTO i VIDEO] Baraż o grę w „okręgówce” – przez 75 minut grali w „10” i …..

10086-FOTO_i_VIDEO_Baraz_o_gre_w_okregowce_przez_75_minut_grali_w_10_i

Orzeł Psary/Babienica (14 miejsce w Kl.”O”) w środę rozpoczął barażową rywalizację z Sokołem Olsztyn (4 miejsce w Kl.”A” gr.II). Było ciekawie !.

Orzeł Psary/Babienica (14 miejsce w Kl.”O”) w środę rozpoczął barażową rywalizację z Sokołem Olsztyn (4 miejsce w Kl.”A” gr.II). Było ciekawie !. Mecz w Psarach/Babienicy nie był porywającym widowiskiem na co wpływ miał padający deszcz przez całe spotkanie. Na dodatek od 15 minuty gospodarze mieli „pod górkę” bo ich zawodnik za bezmyślny faul obejrzał czerwoną kartkę i goście od tego momentu grali z przewagą jednego zawodnika. To nie był koniec pechowego grania Orła w I połowie. Pod jej koniec fatalny błąd przydarzył się bramkarzowi, który w zasadzie skiksował przy wybiciu piłkę i wyłożył ją napastnikowi Sokoła. Ten nie miał problemu z posłaniem futbolówki do siatki miejscowego zespołu. Do przerwy zatem 0:1. Po zmianie stron gospodarze grający w „10” ruszyli do ataku, uzyskali przewagę i … dopięli swego strzelając 2 gole. Taki wynik oznacza, że w sobotnim meczu rewanżowym emocje są gwarantowane

– Zobacz zdjęcia z meczu : Orzeł Psary/Babienica – Sokół Olsztyn

Przypominamy jak przedstawia się zestaw barażowych par :

1. LKS ORZEŁ Psary-Babienica – GLKS SOKÓŁ Olsztyn 2:1 (0:1)

Pierwszy mecz (w Psarach/Babienicy) – 25.06.2014r godz. 18.00, rewanż 28.06.2014r godz. 17.00

2. LKS NAPRZÓD Ostrowy – LKS WARTA Kamieńskie Młyny 2:3 (mecz rozegrano 22-06-2014)