W III lidze : nie dowieźli prowadzenia do końca

10553-W_III_lidze_nie_dowiezli_prowadzenia_do_konca

Remisem 1:1 zakończył się mecz w ramach 13 kolejki o III ligowe punkty pomiędzy Grunwaldem Ruda Śląska, a Skrą Częstochowa. Od 36 minuty „skrzaki” prowadziły w tym meczu, a gospodarze wyrównali na 7 minut przed końcem spotkania po rzucie karnym podyktowanym po faulu bramkarza Skry na przeciwniku. Grunwald Ruda Śląska – Skra Częstochowa 1:1 (0:1) 0-1 Sobala, 36′

1-1 Kot, 83′ ( z karnego)

Grunwald Ruda Śląska : Soldak – Łęcki, Wołek, Szczypior, Kiepura, Włodarczyk M (68′ Kowalski), Maciongowski (90+2′ Bryk), Brzozowski, Ciołek (73′ Zalewski) – Stanisławski (78′ Kot), Dreszer Trener: Jacek Bratek

SKRA Częstochowa : Woszczyna – Mastalerz, Woldan, Szwarga, Abramowicz – Łęszczak (61′ Suślik), Czupryna (57′ Musiał) – Sobala, Piwiński, Niedbała (76′ Tarnowski) – Kowalczyk (57′ Tomczyk) Trener: Piotr MROZEK