[FOTO] Udany wiosenny start Rakowa

11260-FOTO_Udany_wiosenny_start_Rakowa

Rozpoczęła się piłkarska wiosna w II lidze.
W sobotę 7 marca Raków Częstochowa na własnym boisku podejmował Górnik Wałbrzych.

Rozpoczęła się piłkarska wiosna w II lidze.W sobotę 7 marca Raków Częstochowa na własnym boisku podejmował Górnik Wałbrzych. Meczem przy Limanowskiego Raków zainaugurował piłkarską wiosnę w II lidze.

W ekipie Rakowa w ostatnich dniach panował wirus grypy. Stąd między innymi brak w osiemnastce meczowej Wojciecha Okińczyca. Jego miejsce w napadzie zajął Artur Pląskowski.

6 minut przed końcem pierwszej połowy spotkania rzut wolny z około 30 metrów wykonywał Dariusz Pawlusiński. Doświadczony pomocnik uderzył mocno, obok prawego słupka bramki rywali i pokonał Seweryna Derbisza. Raków objął prowadzenie 1:0.

W 64 minucie Raków strzelił jeszcze jednego gola, ale sędzia asystent podniósł chorągiewkę wskazując, że Pląskowski uderzał z pozycji spalonej

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Post użytkownika Raków Częstochowa.

Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem gospodarzy 1:0.

– Zobacz zdjęcia z meczu II ligi : Raków Częstochowa – Górnik Wałbrzych

Brawo @rksrakow. Udana inauguracja wiosny :) Aktualna tabela II ligi: http://t.co/FNXjeO3kGn #2liga @pzpn_pl #pilkanozna @KSGornik

— astar.czest.pl (@astarczestpl) marzec 7, 2015

II liga – 20 kolejka Częstochowa, 07.03.2015, godz. 14:00 Raków Częstochowa – Górnik Wałbrzych 1:0 (1:0)[FOTO] 1:0 – 39′ Pawlusiński

Raków: Kos – Pluta, Reiman, Hoferica (66′ Kowalczyk), Radler, Pawlusiński, Brzęczek (46′ Serafin), Krupa (76′ Marchewka), Waszkiewicz, Pląskowski, Balogun (63′ Mońka)

Górnik: Derbisz – Michalak, Wepa, Figel, Śmiałowski (60′ Folc), Lenkiewicz, Oświęcimka, Sawicki (79′ Radziemski), Stolarczyk, Michalak (88′ Tyktor), Bronisławski

– Zobacz zdjęcia z meczu II ligi : Raków Częstochowa – Górnik Wałbrzych (autor: Dawid Skoczylas)