Brawa dla Rakowa : 64 min. w „10” i zwycięstwo w Puławach

11293-Brawa_dla_Rakowa_64_min_w_10_i_zwyciestwo_w_Pulawach

Raków Częstochowa grając od 26 minuty w „10” po czerwonej kartce dla Pluty wygrał ważny i trudny mecz w Puławach. Gola dla częstochowian strzelił Wojciech Reiman w 76 minucie meczu.

Raków Częstochowa grając od 26 minuty w „10” po czerwonej kartce dla Pluty wygrał ważny i trudny mecz w Puławach. Gola dla częstochowian strzelił Wojciech Reiman w 76 minucie meczu. II liga – Sobota 14-04-2015 g.15:00 Wisła Puławy – Raków Częstochowa 0:1 (0:1) 76′ 0:1 Reiman

Wisła Puławy : Leszczyński – Edwards, Fedoriv, Budzyński, Jędrzejczyk, Filipov (64′ Lytvynyuk), Maksymiuk, Machalski (46′ Charzewski), Niezgoda (74′ Szczotka), Sedlewski, Nowak (66′ Raphael)

Raków Częstochowa : Kos – Pluta, Reiman, Hoferica, Radler, Pawlusiński, Okińczyk (72′ Góra), Krupa (53′ Brzęczek), Waszkiewicz, Mońka (81′ Serafin), Balogun (32′ Cyfert)