Po weekendowe ciekawostki : Prowadzili 4:0 i …nie wygrali

11349-Po_weekendowe_ciekawostki_Prowadzili_4_0_i_nie_wygrali

W sobotnim meczu o mistrzostwo IV ligi do ciekawego rozstrzygnięcie doszło w Woźnikach. Gospodarze tamtejszy MLKS do przerwy prowadził z Unią Ząbkowice 3:0. Kiedy na początku II połowy miejscowi podwyższyli na 4:0 wydawało się, że nic nie odbierze wygranej MLKS-owi na otwarcie rundy wiosennej. Stało się jednak inaczej. Goście walczyli ambitnie do samego końca i z 0:4 „wyciągnęli” na 4:4.

MLKS Woźniki – Unia Ząbkowice 4:4 (3:0)

Bramki: Sieradzki 13, 15 – głową, 51, Juszczak 25 – Jaźwic 56, Chwalibogowski 82 – karny, Smarzyński 83 – głową, Ostrouszko 90+1 – głową. S ędziował Łukasz Groń (Zabrze). Widzów 250. Żółte kartki: Najder, Kalinowski, Sieradzki – Tokarz, Paluch, czerwona Najder (75, druga żółta).

MLKS Woźniki : Kalinowski – Najder, Kołtun, Juszczak, Breurich, Gatys (80. Czyżewski), Mateusz Zaczyński, Marcin Zaczyński, Krzykawski, Sieradzki, Rodrigues (90. Wróbel). Trener Sławomir WYRZYKOWSKI.

UNIA Ząbkowice : Adamek – Taraszkowski, Nowak (68. Ból), Ostrouszko, Sawicki (65. Stankiewicz), Tokarz, Jaźwic, Krzos (46. Głośny), Węglarz (65. Paluch), Smarzyński, Chwalibogowski. Trener Artur MOSNA.