III liga : W Chorzowie Ruch II – Skra Częstochowa 0:0

11414-III_liga_W_Chorzowie_Ruch_II_Skra_Czestochowa_0_0

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie o punkty w III lidze opolsko-śląskiej w ramach 25 kolejki rozgrywek. Najlepszą okazję na zdobycie gola miał w 90 minucie Andrzejewski, ale Lech obronił strzał z 5 metrów pod poprzeczkę i ostatecznie skończyło się bez goli w tym meczu. Ruch II Chorzów – Skra Częstochowa 0:0

RUCH II Chorzów : Lech – P. Cheba, Sikora, Szal, Żmuda – Mazek, K. Bobryk (77′ Węgrzyn), Lipski, Mularczyk, (61′ Kwiatkowski) – Siedlik (71′ Otręba). Trener Marek WLECIAŁOWSKI

SKRA Częstochowa : Procek – Gerega (31′ Piwiński), Woldan, Szwarga, Tomczyk – Mastalerz, Ogłaza, Niedbała (83′ Marek), Andrzejewski, Nocoń – Sobala (90′ Łazowski). Trener Piotr MROZEK