[FOTO] 3/4 meczu w osłabieniu i niestety 0:3 Skry z GKS-em Jastrzębie

11558-FOTO_3_4_meczu_w_oslabieniu_i_niestety_0_3_Skry_z_GKS_em_Jastrzebie

W meczu otwierającym 30-tą serię spotkań o III-ligowe punkty Skra Częstochowa przegrała przy Loretańskiej z GKS-em Jastrzębie 0:3

W meczu otwierającym 30-tą serię spotkań o III-ligowe punkty Skra Częstochowa przegrała przy Loretańskiej z GKS-em Jastrzębie 0:3 To nie było ładne spotkanie dla „oka kibica”. Szczególnie w I połowie mnożyły się faule i …kartki. Dosyć szybko bo już w 24 minucie boisko po „czerwieni” musiał opuścić Kamil Sobala i było pewne, że takie osłabienie szczególnie siły ataku 'skrzaków” nie wróży dobrze w tym meczu. Goście w doliczonym czasie gry I części meczu zdobyli gola i było pewne, że w II części grając w przewadze będą chcieli ten korzystny wynik wywieźć z Częstochowy. Ostatecznie skończyło się na 0:3 bo zaraz po przerwie Szwarga „ustrzelił swojaka”, a końcową kropkę na wyniku goście postawili w 88 minucie.

Skra Częstochowa – GKS 1962 Jastrzębie 0:3 (0:1) 0:1 Tront 45’+1 0:2 Szwarga 50″ (samobójcza) 0:3 Cariboł 88′

SKRA Częstochowa : Procek – Gerega (46′ Kowalski), Woldan, Szwarga, Tomczyk – Ogłaza (46′ Nowak), Adrian Musiał, Nocoń (70′ Łazowski), Kardas (46′ Piwiński) – Sobala, Andrzejewski Trener Piotr MROZEK

GKS Jastrzębie : Drazik – Szymura, Zajączkowski (67′ Kawula), Pacholski, Kulawiak (2′ Lorenc) – Mazurkiewicz (62′ Szczęch), Gorzała (73′ Musioł), Tront, Weis – Jadach, Caniboł Trener Grzegorz ŁUKASIK

– Zdjęcia z meczu : Skra Częstochowa – GKS Jastrzębie