[FOTO] III liga : bez goli przy Loretańskiej

Udostępnij :
12028-FOTO_III_liga_bez_goli_przy_Loretanskiej

[FOTO] III liga : bez goli przy Loretańskiej

Mecz Skry Częstochowa z Piastem II Gliwice wyglądał tak, że który zespół strzeli gola ten wygra mecz. Skończyło się remisem. W sumie sprawiedliwym.

Mecz Skry Częstochowa z Piastem II Gliwice wyglądał tak, że który zespół strzeli gola ten wygra mecz. Skończyło się remisem. W sumie sprawiedliwym. Nie było to porywające widowisko mimo, że częstochowski zespół był faworytem w tym meczu. „Skrzaków” trzeba jednak pochwalić za walkę i determinację bo momentami po prostu „nie szło w tym meczu”, a w tych rozgrywkach po których spadnie aż połowa drużyn każdy punkt jest bardzo ważny. Trzeba także wspomnieć o tym, że w Skrze nastąpiły duże zmiany kadrowe i także potrzeba czasu aby drużyna odpowiednio się zgrała. Na razie można powiedzieć, że jest nieźle bo przynajmniej do zakończenia sobotnich meczów to właśnie Skra otwiera tabelę III ligi opolsko-śląskiej.

Skra Częstochowa – Piast II Gliwice 0:0 — zdjęcia z meczu TUTAJ Skra w meczu z Piastem II Gliwice grała w składzie : Kosut – Krupa, Witkowski, Woldan, Olejnik, Niedbała, Kowalczyk, Kierat (74′ Mastalerz), Nocoń (85′ Kowalczyk), Makowski, Musiał (75′ Ogłaza)

– Zestaw par 2 kolejki oraz aktualna tabela III ligi opolsko-śląskiej