REKLAMA
REKLAMA

II liga : w 3-ej kolejce : Raków – Radomiak Radom (n.17:00)

Udostępnij :
12035-II_liga_w_3_ej_kolejce_Rakow_Radomiak_Radom_n_17_00

II liga : w 3-ej kolejce : Raków – Radomiak Radom (n.17:00)

Najbliższym rywalem częstochowskiego Rakowa będzie beniaminek Radomiak Radom. Spotkanie 3. kolejki II Ligi odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Limanowskiego. Radomianie w dwóch pierwszych spotkaniach zgromadzili 4 punkty i jako jedyni nie stracili jeszcze bramki.

Najbliższym rywalem częstochowskiego Rakowa będzie beniaminek Radomiak Radom. Spotkanie 3. kolejki II Ligi odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Limanowskiego. Radomianie w dwóch pierwszych spotkaniach zgromadzili 4 punkty i jako jedyni nie stracili jeszcze bramki. Na inaugurację nasi przeciwnicy zremisowali bezbramkowo ze Zniczem Pruszków. Natomiast w ubiegłą sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego pokonali Stal Stalową Wolę 2:0. Obydwie bramki zdobył Brazylijczyk Leandro Rossi.

W ubiegłym sezonie Radomiak zdominował rozgrywki III ligi. W 34 meczach zielono-biało-zieloni zdobyli 75 punktów i mieli aż 17 punktów przewagi na koniec sezonu nad drugim Ursusem Warszawa.

Przed rundą jesienną do zespołu naszych rywali dołączył były zawodnik Rakowa Krzysztof Napora. Oprócz tego piłkarza Radomiak pozyskał jeszcze ośmiu zawodników.

Największymi sukcesami radomian był awans do 1/4 finału Pucharu Polski w sezonie 2005/06 oraz 15. miejsce w I lidze (1984/85).

Sędzią niedzielnej konfrontacji będzie Radosław Wąsik z Lublina.

RKS Raków – Radomiak Radom

Niedziela, 16 sierpnia godzina 17

Miejski Stadion Piłkarski „Raków”

ul. Limanowskiego 83

REKLAMA