IV liga : pierwsze „derby” w nowym sezonie bez faworyta!

Udostępnij :
12055-IV_liga_pierwsze_derby_w_nowym_sezonie_bez_faworyta

IV liga : pierwsze „derby” w nowym sezonie bez faworyta!

W zestawie par 3 kolejki o IV-ligowe punkty mamy pierwszy mecz „derbowy” w tym sezonie. W Poraju Polonia zagra z Rakowem II Częstochowa (sob. g.17:00).

W zestawie par 3 kolejki o IV-ligowe punkty mamy pierwszy mecz „derbowy” w tym sezonie. W Poraju Polonia zagra z Rakowem II Częstochowa (sob. g.17:00). Polonia Poraj zaczęła sezon od wysokiej wygranej (4:1) u siebie z Concordią Knurów by w drugiej kolejce w takich samych rozmiarach przegrać w Siewierzu z beniaminkiem IV ligi tamtejszą Przemszą. Rezerwy Rakowa wyjątkowo słabo rozpoczęły te rozgrywki. Na razie na koncie częstochowskiej drużyny jest zero punktów (przegrana w Mysłowicach-Wesołej z Górnikiem 0:1 oraz przegrana 1:2 przy Limanowskiego z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Derby rządzą się swoimi prawami i w takim meczu trudno o faworyta. Polonia będzie jednak chciała przy własnych kibicach zainkasować komplet punktów. A czy rezerwom Rakowa uda się zdobyć pierwszy punkt lub punkty w nowym sezonie ?

Szansę na wygraną będą mieć Zieloni Żarki, którzy na własnym boisku podejmować będą Concordię Knurów. Mecz na szczycie 3 kolejki obejrzą kibice w Będzinie-Grodźcu, gdzie zagrają tamtejszy RKS (lider tabeli) z MKS-em Myszków (wicelider tabeli). To niewątpliwie będzie ciekawa kolejka z udziałem „naszych” drużyn !

-Aktualna tabela oraz zestaw par 3 kolejki IV ligi śląskiej – gr.I