[FOTO] Najlepszy zawodnik „okręgówki” nagrodzony, a jego zespół … przegrywa

Udostępnij :
12067-FOTO_Najlepszy_zawodnik_okregowki_nagrodzony_a_jego_zespol_przegrywa

[FOTO] Najlepszy zawodnik „okręgówki” nagrodzony

Damian Gadecki ze Sparty Lubliniec w poprzednim sezonie został najlepszym zawodnikiem częstochowskiej „okręgówki”. Przed sobotnim meczem jego drużyny z Piastem Przyrów odebrał pamiątkowe nagrody od Prezesa CzOZPN oraz Przedstawicieli Wydziału Szkolenia. W deszczowym meczu Sparta niespodziewanie przegrała z Piastem Przyrów 0:1

Damian Gadecki ze Sparty Lubliniec w poprzednim sezonie został najlepszym zawodnikiem częstochowskiej „okręgówki”. Przed sobotnim meczem jego drużyny z Piastem Przyrów odebrał pamiątkowe nagrody od Prezesa CzOZPN oraz Przedstawicieli Wydziału Szkolenia. W deszczowym meczu Sparta niespodziewanie przegrała z Piastem Przyrów 0:1 Przezes CzOZPN Stanisław Olszewski oraz Przewodniczący Wydziału Szkolenia CzOZPN Mirosław Sieja i Sekretarz Wydziału Szkolenia Zdzisław Kaczmarzyk wręczyli pamiątkowe nagrody Damianowi Gadeckiemu ze Sparty Lubliniec za wygranie rywalizacji na najlepszego zawodnika częstochowskiej 'okręgówki” za sezon 2014/2015. Później rozpoczął się mecz Sparty z Piastem Przyrów, a niespodzianką był mocno padający deszcz, który nieco komplikował boiskowe poczynania obu zespołów. Oprócz deszczowej niespodzianki była także niespodzianka końcowa w tym meczu bowiem to absolutny beniaminek „okręgówki” Piast Przyrów zainkasował pierwsze historyczne 3 punkty w dodatku na trudnym terenie w Lublińcu.

ZDJĘCIA Z MECZU : SPARTA LUBLINIEC – PIAST PRZYRÓW

Przypomnijmy jak wyglądała klasyfikacja na najlepszego zawodnika Klasy „O” w poprzednim sezonie na pierwszych 10-ciu miejscach :

1. Gadecki Damian Sparta Lubliniec 20

2. Pilarski Kamil Śląsk Koszęcin 14

3. Pidzik Artur Płomień Kuźnica Marianowa 12

4. Kotyla Marcin Warta Mstów 11

……..Skoczylas Damian Lot Konopiska 11

6. Rokosa Jacek Amator Golce 10

7. Pasieka Tomasz KS Panki 9

……..Bujak Mateusz Liswarta Lisów 9

……..Rak Piotr Mechanik Kochcice 9

10. Brzezina Martin LKS Sieraków Śląski 8

…….Lachowski Sebastian Orzeł Kiedrzyn 8

…….Milczarek Adam Gmina Kłomnice 8

…….Zboralski Szymon MKS Myszków 8

…….Glafik Krzysztof Orzeł-Psary Babienica 8

……..Spaczyński Mateusz Liswarta Krzepice 8