W II lidze : Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów

Udostępnij :
12122-W_II_lidze_Rakow_Czestochowa_Olimpia_Zambrow

W II lidze : Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów

Kolejnym przeciwnikiem Rakowa na drugoligowym froncie będzie beniaminek obecnych rozgrywek – Olimpia Zambrów. Zespół z Zambrowa aktualnie plasują się na 12-tym miejscu w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Raków ma 4 punkty więcej od swojego sobotniego rywala i jest na 6-tym miejscu w tabeli.

Kolejnym przeciwnikiem Rakowa na drugoligowym froncie będzie beniaminek obecnych rozgrywek – Olimpia Zambrów. Zespół z Zambrowa aktualnie plasują się na 12-tym miejscu w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Raków ma 4 punkty więcej od swojego sobotniego rywala i jest na 6-tym miejscu w tabeli. Zambrowianie poprzedni sezon spędzili w III lidze grupie podlasko-warmińsko-mazurskiej. O promocję do szczebla centralnego walczyli do ostatniej kolejki, kiedy spotkali się z bezpośrednim rywalem do awansu – Olimpią Elbląg. Podopieczni Krzysztofa Zalewskiego zremisowali 1:1 i ostatecznie w tabeli wyprzedzili ekipę z Elbląga o jeden punkt.

W II Lidze Olimpia w sześciu spotkaniach ligowych zdobyła 6 oczek. Bilans tej drużyny to: jedno zwycięstwo, trzy remisy i dwie porażki. Beniaminek strzelił do tej pory 4 bramki i stracił 5 goli – najmniej w lidze, wraz z Radomiakiem Radom.

W ostatniej kolejce na własnym stadionie zambrowianie zremisowali bezbramkowo ze Stalą Stalowa Wola.

Początek sobotniego spotkania RKS Raków – Olimpia Zambrów o godzinie 17, na stadionie przy ulicy Limanowskiego.

– Aktualna tabela oraz zestaw par 7-mej kolejki II ligi