W Lidze Amatorów : pierwsze wygrane, pierwsze porażki

Udostępnij :
12202-W_Lidze_Amatorow_pierwsze_wygrane_pierwsze_porazki

W Lidze Amatorów : pierwsze wygrane

11 września spotkaniem pomiędzy SGP a TRW Polska rozpoczął się kolejny sezon Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Częstochowie. Był to jedyny mecz pierwszej kolejki, która w dalszej części rundy dogrywana będzie na raty. Nie udało się też rozegrać całej drugiej kolejki.

11 września spotkaniem pomiędzy SGP a TRW Polska rozpoczął się kolejny sezon Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Częstochowie. Był to jedyny mecz pierwszej kolejki, która w dalszej części rundy dogrywana będzie na raty. Nie udało się też rozegrać całej drugiej kolejki. Wszystko przez zamieszanie jakie powstało w trakcie spotkania pomiędzy ZiB / OLCHEM a Koralem Kłobuck. Spotkanie zostało przerwane w 53 min. przy stanie 1:0 dla ZIB / OLCHEM. O ostatecznym rozstrzygnięciu powiadomimy wkrótce.

W rozegranych meczach ze zwycięstw cieszyć się mogli Meblodrew Pewniak, Klub 54 i Jagiellończycy. Zwycięstwo i porażkę odnotowało TRW Polska. Początek sezonu nie wyszedł za to drużynie SGP, która zanotowała już dwie porażki.

Przed nami kolejny tydzień rozgrywek, w którym najciekawiej powinno być w kończącym rundę meczu pomiędzy Meblodrewem Pewniak a Jagiellończykami.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”

Terminy najbliższych spotkań:

21.09

godz. 19.00 Marex – Koral Kłobuck

godz. 20.30 ZiB / OLCHEM – SGP

22.09

godz. 20.30 Meblodrew Pewniak – Dawid (1 kolejka)

25.09

godz. 19.00 Klub 54 Exact Systems – Dawid

godz. 20.30 Meblodrew Pewniak – Jagiellończycy

Aktualną tabelę rozgrywek można zobaczyć TUTAJ