„Nasi” sędziowali w Rybniku „mecz przyjaźni”!

12209-Nasi_sedziowali_w_Rybniku_mecz_przyjazni

Nasi sędziowali w Rybniku „mecz przyjaźni”!

W środę w Rybniku został rozegrany „mecz przyjaźni” pomiędzy ROW-em Rybnik (II liga) i Górnikiem Zabrze (ekstraklasa). Mecz sędziowali rozjemcy z Częstochowy : Piotr Skoczylas jako główny, Tomasz Barański i Piotr Zroślak jako asystenci. Sędzią technicznym był Karol Kuczera. ROW Rybnik – Górnik Zabrze 0:1 (0:0)

W meczu przyjaźni lepiej wypadł przyjaciel ROWu z Zabrza. Pierwsza połowa spotkania upłynęła bezbramkowo, a dopiero w drugiej części spotkania zabrzanom udało się strzelić gola, który okazał się golem na wagę zwycięstwa. Jego strzelcem został Marcin Urynowicz, który do siatki Kajzera trafił w 48 minucie meczu.

ROW Rybnik : Procek (31′ Kajzer), Janik (31′ Dudzik), Grolik (45′ Grabiec), Mandrysz (31′ Jaroszewski), Krotofil (56′ Orzeł), Muszalik (31′ Dzierbicki), Nowak, Jary (50′ Gorzawski), Gładkowski (31′ Dudziński), Popiela (56′ Koleczko), Gojny (31′ Spratek).

Górnik Zabrze : Janukiewicz (31′ Przyrowski), Widanow (31′ Sadzawicki), Danch (31′ Kopacz), Szeweluchin (31′ Weremko), Kosznik (31′ Słodowy), Ćerimagić (31′ Piasecki), Kwiek (31′ Przybylski), Dźwigała (31′ Jeż), Cupriak (31′ Kurzawa), Janota (31′ Urynowicz), Korzym (31′ Skrzypczak).