Kolejny raz skandal na meczu Klasy „B” w Krasicach. Interweniowała Policja!!!

12233-Kolejny_raz_skandal_na_meczu_Klasy_B_w_Krasicach_Interweniowala_Policja

Kolejny raz w niedługim odstępie czasu doszło do skandalicznych zajść w Krasicach na meczu tamtejszej Białej Gwiazdy ze Zniczem II Kłobuck. (gr.I). Potrzebna była interwencja Policji.

Kolejny raz w niedługim odstępie czasu doszło do skandalicznych zajść w Krasicach na meczu tamtejszej Białej Gwiazdy ze Zniczem II Kłobuck. (gr.I). Potrzebna była interwencja Policji. Mecz w Krasicach został przerwany w 80 minucie przy wyniku 2:3. Wtedy to jeden z kibiców drużyny gospodarzy wtargnął na boisko i uderzył zawodnika gości. Oczywiście po czymś takim rozpoczęła się totalna „rozróba” i ucierpiało w niej jeszcze kilka osób. Interweniowała Policja ! Ponieważ to nie pierwszy taki przypadek, gdzie w Krasicach jest „gorąco” i mecz nie zostaje normalnie dograny do końca liczymy na to, że tym razem Częstochowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej stanie na wysokości zadania i winnych srogo ukarze niezależnie od tego co zrobi z tą sprawą Prokuratura bo bez sprawy sądowej w tym temacie z pewnością się nie obędzie.