Amatorska Liga Piłki Nożnej – 4 kolejka

Udostępnij :
12237-Amatorska_Liga_Pilki_Noznej_4_kolejka

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 4 kolejka

Za nami kolejny tydzień zmagań w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Tydzień pracowity dla Meblodrewu – Pewniak i Dawida bo drużyny te musiały rozegrać po dwa spotkania w związku z odrabianiem zaległości z pierwszej kolejki rozgrywek.

Za nami kolejny tydzień zmagań w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Tydzień pracowity dla Meblodrewu – Pewniak i Dawida bo drużyny te musiały rozegrać po dwa spotkania w związku z odrabianiem zaległości z pierwszej kolejki rozgrywek. Początek tygodnia potwierdził nie najlepszą jak na razie dyspozycję Marex-u i SGP. Obie drużyny nie zdobyły jeszcze punktów w tym sezonie i zamykają ligową tabelę. Wtorkowe odrabianie odległości przyniosło nam zdecydowane zwycięstwo Meblodrew-u nad Dawidem. Najciekawiej było za to w piątek. Najpierw Dawid postawił się Klubowi 54 Exact Systems prowadząc już w pierwszej połowie 3:0. Klub 54 ze skutkiem rzucił się w pogoń dzięki czemu na boisku było bardzo ciekawie. Ostatecznie drużyny podzieliły się punktami, bo mecz zakończył się remisem 4:4.

Tydzień kończyło spotkanie Meblodrew-u z Jagiellończykami. Mecz zapowiadany jako najciekawszy z kolejki swoim przebiegiem potwierdził wcześniejsze oczekiwania. Wystarczy powiedzieć, że w spotkaniu padło 7 bramek a drużyny trzykrotnie zmieniały się na prowadzeniu.

Po końcowym gwizdku ze zwycięstwa cieszyli się Jagiellończycy, którzy awansowali również na fotel lidera ALPN.

Przed nami 4 kolejka, w której każdy mecz powinien być interesujący. Dziś o 19.00 Klub 54 zmierzy się z Koralem Kłobuck i obie drużyny jeżeli nie chcą stracić dystansu do czołówki powinny mecz ten wygrać. Później przekonamy się czy Dawid w spotkaniu z TRW podtrzyma dobrą dyspozycję z ostatniego meczu. W piątek o 19.00 zagrają ze sobą drużyny, które nie zdobyły jeszcze punktów w tym sezonie czyli Marex i SGP. Po nich spotkają się sąsiadujące w tabeli ZIB / Olchem i Meblodrew Pewniak.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”.

Terminy najbliższych spotkań:

28.09

godz. 19.00 Klub 54 Exact Systems – Koral Kłobuck

godz. 20.30 Dawid – TRW Polska

02.10

godz. 19.00 Marex – SGP

godz. 20.30 ZiB / OLCHEM – Meblodrew Pewniak

– Aktualna tabela Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej