[FOTO] II liga: Warchoł show !

12520-FOTO_II_liga_Warchol_show

Efektownym zwycięstwem zakończyli ten rok piłkarze Rakowa Częstochowa. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że aż 5 goli strzelił Damian Warchoł

Efektownym zwycięstwem zakończyli ten rok piłkarze Rakowa Częstochowa. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że aż 5 goli strzelił Damian Warchoł Ostatnie kilka minut Raków grał w osłabieniu, gdyż w 88 minucie spotkania drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Vitinho.

II liga, 29.11.2015 godz. 12:00, Częstochowa Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra 6:0 (5:0) 1:0 – 5 min. Warchoł 2:0 – 21 min. Kamiński 3:0 – 32 min. Warchoł 4:0 – 36 min. Warchoł 5:0 – 45 min. Warchoł 6:0 – 85 min. Warchoł

Kartki: 79 min. Vitinho, 88 min. Vitinho (Raków) – 64 min. Pląskowski (Nadwiślan)

Raków Częstochowa: Kos – Waszkiewicz, Klepczyński, Cyfert, Góra – Malinowski, Hoferica, Figiel, Kamiński – Warchoł, Okińczyc Rezerwowi: Mielcarz, Vitinho, Kowal, Pawlusiński, Radler, Piąek, Bronisławski

Nadwiślan Góra: Loska – Grzesik, Koszok, Jarosz, Wójcik – Matysek, Trant, Ogrocki, Skorbol – Piwowarczyk, Kowalczyk Rezerwowi: Kasprzik, Bądronka, Pląskowski, Musialik, Widuch, Kocerba, Pietraszko