Adrian Franc – Mistrzem Polski Freestyle Football kat. SHOW

Udostępnij :
12620-Adrian_Franc_Mistrzem_Polski_Freestyle_Football_kat_SHOW

Adrian Franc – Mistrzem Polski Freestyle Football kat. SHOW

Miło nam poinformować, że Mistrzem Polski Freestyle Football w kat. Show został Adrian Franc z grupy R-Style! Jest to na pewno historyczny wynik, gdyż są to I oficjalne Mistrzostwa Polski z tej kategorii inaczej zwanej „Routine” w której Adrian jest Vice-mistrzem Świata z roku 2014 oraz brązowym medalistą z roku 2015!

Miło nam poinformować, że Mistrzem Polski Freestyle Football w kat. Show został Adrian Franc z grupy R-Style! Jest to na pewno historyczny wynik, gdyż są to I oficjalne Mistrzostwa Polski z tej kategorii inaczej zwanej „Routine” w której Adrian jest Vice-mistrzem Świata z roku 2014 oraz brązowym medalistą z roku 2015! 20 grudnia w Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Freestyle Football 2015!

Zawody odbyły się w trzech kategoriach: Battle – pojedynek dwóch zawodników 1vs1, Show – pokaz pod specjalnie przygotowaną muzykę i choreografię, Sick Three – „chora trójka” kombinacja trzech najtrudniejszych trików.

2 miejsce w kategorii Show zajął również zawodnik grupy R-Style – Dawid Ziomek „Ziomal” z Jaworzna! W kat. „Battle” w TOP8 znalazło się trzech zawodników z naszej ekipy: Dawid Ziomek „Ziomal”, Mateusz Odrzygóźdź „Lotar” oraz Piotr Bujak. W dodatkowej konkurencji dla Pań 2 miejsce przypadło Kalinie Matysiak.

Gratulujemy!