-->

Z żałobnej karty – Roman Lis nie żyje!

Udostępnij :
12827-Z_zalobnej_karty_Roman_Lis_nie_zyje

Z żałobnej karty – Roman Lis nie żyje!

To nie do wiary – w czwartek do południa dzwonił do mnie w sprawie niedzielnego halowego turnieju w Ostrowach poświęconego pamięci sędziego Marka Szczypióra, a po południu zginął tragicznie w wypadku samochodowym.

To nie do wiary – w czwartek do południa dzwonił do mnie w sprawie niedzielnego halowego turnieju w Ostrowach poświęconego pamięci sędziego Marka Szczypióra, a po południu zginął tragicznie w wypadku samochodowym. To bardzo smutna i tragiczna informacja. W czwartek 18 lutego ok. godz. 16:50 na drodze nr 46 pod Kochanowicami w wypadku samochodowym zginął Roman Lis były piłkarz i działacz Gromu Miedźno..

Roman Lis swoją przygodę z piłką w barwach Gromu rozpoczął w latach 80 – tych. Karierę zawodniczą przerwały problemy zdrowotne. W okresie 2002 – 2003 piastował w klubowym Zarządzie funkcję członka organizacji. Z klubem jednak związany był zawsze. Wielką miłością Romana Lisa oprócz futbolu i Gromu był także tenis ziemny. Zorganizował na terenie Gminy Miedźno i poza jej granicami dziesiątki różnego typu turniejów od piłki nożnej poprzez tenis a na darcie, grach planszowych i brydżu kończąc. Kolejnym turniejem, którego organizacją się zajmował miał był ten niedzielny, poświęcony pamięci Marka Szczypióra – TURNIEJ ZOSTAŁ ODWOŁANY.

Rodzinie składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

REKLAMA