II liga: Raków stracił gola w 90 minucie i zaczął wiosnę od porażki w Radomiu

12889-II_liga_Rakow_stracil_gola_w_90_minucie_i_zaczal_wiosne_od_porazki_w_Radomiu

Nie udał się piłkarzom Rakowa inauguracyjny mecz o II ligowe punkty w Radomiu. Gospodarze w końcówce przeważali i uśmiechnęło się do nich szczęście. Jedyny gol w tym meczu padł w 90 minucie. Szkoda bo 1 punkt był blisko.

Nie udał się piłkarzom Rakowa inauguracyjny mecz o II ligowe punkty w Radomiu. Gospodarze w końcówce przeważali i uśmiechnęło się do nich szczęście. Jedyny gol w tym meczu padł w 90 minucie. Szkoda bo 1 punkt był blisko. II liga – kolejka nr 20 Sobota 05-03-2016 g. 15:00 Radomiak Radom – Raków Częstochowa 1:0 (0:0) 1:0 Puton 90 min.

Radomiak Radom: Szady – Grudniewski, Kościelny, Śwdzikowski, Sulkowski – Mikołajczak, Puton W., Radecki, Wolski – Kwiek – Ropski (77′ Cupriak)

Raków Częstochowa: Mielcarz – Waszkiewicz, Klepczyński, Cyfert, Rogala, Figiel, Kmieć, Kamiński, Góra (70′ Sabiłło), Okińczyc, Warchoł (57′ Carlinhos)