Amatorska Liga Piłki Nożnej – 2 kolejka

Udostępnij :
13670-Amatorska_Liga_Pilki_Noznej_2_kolejka

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 2 kolejka

Spotkaniem pomiędzy TRW Polska a SDP Koral Kłobuck zainaugurowała rozgrywki Amatorska Liga Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017.
Mecz ten zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny z Kłobucka, jednak podkreślić należy, że TRW wystąpiło w tym meczu bez nominalnego bramkarza i między słupkami stanąć musiał opiekun drużyny Adrian Kufel.

Spotkaniem pomiędzy TRW Polska a SDP Koral Kłobuck zainaugurowała rozgrywki Amatorska Liga Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017. Mecz ten zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny z Kłobucka, jednak podkreślić należy, że TRW wystąpiło w tym meczu bez nominalnego bramkarza i między słupkami stanąć musiał opiekun drużyny Adrian Kufel.

W spotkaniu pomiędzy Meblodrewem Pewniak a SGP długo utrzymywał się bezbramkowy remis. W 50 minucie na prowadzenie wyszedł Meblodrew, jednak piorunująca końcówka SGP, które w trzech ostatnich minutach spotkania strzeliło 2 bramki, przyniosła SGP udany początek sezonu a nam wszystkim niespodziankę.

W pozostałych pojedynkach I kolejki zwyciężali faworyci. Zaplanowany awansem mecz X kolejki pomiędzy TRW a SGP został przełożony na 12 października.W nadchodzącym tygodniu na szczególną uwagę zasługują dwa mecze. Jutro o 20.30 SGP zmierzy się z Klubem 54 Exact Systems i jak zawsze powinno to być zacięte spotkanie. W piątek kolejkę zakończy pojedynek pomiędzy Jagiellończykami i Meblodrewem Pewniak. Na boisku zobaczymy więc aktualnego mistrza i wicemistrza ALPN.Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”

Terminy najbliższych spotkań:

19.09godz. 19.00 Marex – TRW Polskagodz. 20.30 Dawid – SDP Koral Kłobuck

20.09godz. 20.30 SGP – Klub 54 Exact Systems

23.09godz. 19.00 SDP Koral Kłobuck – Marex (X kolejka)godz. 20.30 Jagiellończycy – Meblodrew / Pewniak