II ligowy hit w Opolu na remis. Raków nadal bez porażki w rozgrywkach!

13869-II_ligowy_hit_w_Opolu_na_remis_Rakow_nadal_bez_porazki_w_rozgrywkach

Częstochowski Raków nie dał się Odrze w Opolu i zremisował 1:1 mimo, że to gospodarze (w 75 min.) jako pierwsi objęli prowadzenie w tym meczu. Wyrównanie padło w 82 minucie, a autorem gola dla Rakowa był Przemysław Oziębała.

II liga – kolejka nr 16Sobota 05-11-2016 g. 13:00Odra Opole – Raków Częstochowa 1:1 (0:0)1:0 Wolny (75 min.)1:1 Oziębała (82 min.)

Odra Opole: Weinzettel – Trznadel, Bodzioch (62′ Mateusz Gancarczyk), Przystalski, Winiarczyk, Wepa, Peroński, Niemczyk (86′ Stasiowski), Brusiło, Sobczyński (46′ Marek Gancarczyk), Brychlik (62′ Wolny)

Raków Częstochowa: Loska – Petrasek, Mesjasz, Kowalczyk (72′ Siedlik), Figiel, Mazan (84′ Szymański), Czerkas (77′ Płonka), Malinowski, Oziębała, Duriska, Góra