Sparing nr 2 Rakowa i porażka z Chrobrym w Głogowie

14072-Sparing_nr_2_Rakowa_i_porazka_z_Chrobrym_w_Glogowie

Intensywne treningi na obozie w Wałbrzychu i podróż do Głogowa zrobiły swoje. Piłkarze Rakowa byli w meczu z Chrobrym nieco ospali i minimalnie przegrali z I-ligowcami 0:1. W II połowie podopieczni trenera Papszuna starali się jak mogli i było kilka sytuacji ale wynik nie uległ juz zmianie.

Mecz sparingowySobota 28-01-2017 g. 12:00Chrobry Głogów – Raków Częstochowa 1:0 (1:0)1:0 Wojtyra (samobójcza) – 41 min.

Chrobry Głogów:Janicki – Ilków-Gołąb, Michalec, Wieteska, Wawszczyk, Machaj B., Gąsior, testowany, Bonecki, Danielak, WojciechowskiGrali także :Gospodinov, Michalski, Hodowany, Kona, Borecki, Szczepaniak, Napolov i Kaczmarek.

Raków Częstochowa :I połowa – Lis – Mesjasz, Sołowiej, Góra, Margol, Duriska, Wojtyra, Sośniak, Czerkas, Kowalczyk, Zaradny.II połowa – Czapla – Petrasek, Mesjasz, Sołowiej, Kmieć, Figiel, Mazan, Oziębała, Żmijewski, Wróbel, Płonka

Mecz rozgrywany był 2 x 40 minut.