Estimo Cup 2017 : wyniki turniejów finałowych w Młodzikach i Żakach

Udostępnij :
14190-Estimo_Cup_2017_wyniki_turniejow_finalowych_w_Mlodzikach_i_Zakach

Estimo Cup 2017 : wyniki turniejów finałowych w Młodzikach i Żakach

W Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej w sobotę 25 lutego rozegrane zostały 2 pierwsze turnieje finałowe w V Halowych Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa. Rywalizowały w nich drużyny Młodzików i Żaków.

W Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej w sobotę 25 lutego rozegrane zostały 2 pierwsze turnieje finałowe w V Halowych Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa. Rywalizowały w nich drużyny Młodzików i Żaków.

Wyniki finałów Młodzików :

1

UKS RAKÓW CZ-WA

UKS MOSIR MYSZKÓW

0 – 0

2

POLONIA PORAJ

KAMIENICA POLSKA

1 – 1

3

GMINA KŁOMNICE

RAKÓW CZWA

0 – 1

4

ORLIK BLACHOWNIA

NAPRZÓD OSTROWY

3 – 1

5

UKS RAKÓW CZ-WA

POLONIA PORAJ

2 – 0

6

UKS MOSIR MYSZKÓW

KAMIENICA POLSKA

1 – 2

7

GMINA KŁOMNICE

ORLIK BLACHOWNIA

2 – 0

8

RAKÓW CZWA

NAPRZÓD OSTROWY

8 – 0

9

UKS RAKÓW CZ-WA

KAMIENICA POLSKA

2 – 1

10

UKS MOSIR MYSZKÓW

POLONIA PORAJ

2 – 0

11

GMINA KŁOMNICE

NAPRZÓD OSTROWY

4 – 1

12

RAKÓW CZWA

ORLIK BLACHOWNIA

3 – 0

Półfinały

13

UKS RAKÓW CZ-WA

GMINA KŁOMNICE

1 – 0

14

RAKÓW CZWA

KAMIENICA POLSKA

2 – 0

Mecz o 3 miejsce

15

GMINA KŁOMNICE

KAMIENICA POLSKA

0 – 0 k.2-0

Finał

16

UKS RAKÓW CZ-WA

RAKÓW CZWA

0 – 3

Ponieważ nie rozgrywano meczów o 5 i 7 miejsce przyznano te miejsca odpowiednio :

Miejsce 5 UKS MOSIR MYSZKÓW i ORLIK BLACHOWNIA

Miejsce 7 POLONIA PORAJ i NAPRZÓD OSTROWY

Przyznano również nagrody indywidualne :

Najlepszy bramkarz – Kamil Frukacz (UKS Raków Częstochowa )

Najlepszy strzelec – Miłosz Rogula (Raków Częstochowa)

Najlepszy zawodnik – Jakub Grabowski (Kamienica Polska)

W/w zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Podokręg Częstochowa i PZPN

Wójt Kamienicy Polskiej Pan Cezary Stempień ufundował nagrodę dla najmłodszego zawodnika , którym został

Jakub Łojszczyk (UKS Raków Częstochowa ).

Zawodnik ten otrzymał również upominek ufundowany przez PZPN .

Wybrano również najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach :

UKS RAKÓW CZ-WA

– Bartłomiej Łojszczyk

KAMIENICA POLSKA

– Jakub Grabowski

UKS MOSIR MYSZKÓW

– Maciej Wróbel

POLONIA PORAJ

– Łukasz Barszcz

GMINA KŁOMNICE

– Jakub Adamowski

NAPRZÓD OSTROWY

– Kacper Żurawski

ORLIK BLACHOWNIA

– Marcel Lankamer

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

– Igor Kubańczyk

W/w zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Podokręg Częstochowa i gadżety PZPN.

———————————————————————————————————

Wyniki finałów w kategorii Żaków :

1

WARTA MSTÓW

STRADOM CZ-WA

1 – 3

2

VICTORIA CZ-WA

NAPRZÓD OSTROWY

0 – 1

3

POLONIA-UNIA WIDZÓW

POLONIA PORAJ

1 – 0

4

OLIMPIA HUTA STARA

SKS APN CZ-WA

1 – 3

5

WARTA MSTÓW

VICTORIA CZ-WA

2 – 1

6

STRADOM CZ-WA

NAPRZÓD OSTROWY

3 – 0

7

POLONIA-UNIA WIDZÓW

OLIMPIA HUTA STARA

3 – 2

8

POLONIA PORAJ

SKS APN CZ-WA

0 – 1

9

WARTA MSTÓW

NAPRZÓD OSTROWY

2 – 0

10

STRADOM CZ-WA

VICTORIA CZ-WA

1 – 0

11

POLONIA-UNIA WIDZÓW

SKS APN CZ-WA

0 – 2

12

POLONIA PORAJ

OLIMPIA HUTA STARA

1 – 0

Półfinały

13

STRADOM CZĘSTOCHOWA

POLONIA-UNIA WIDZÓW

1 – 1 k.0 – 2

14

SKS APN CZESTOCHOWA

WARTA MSTÓW

2 – 1

Mecz o trzecie miejsce

15

STRADOM CZĘSTOCHOWA

WARTA MSTÓW

0 – 1

Finał

16

POLONIA-UNIA WIDZÓW

SKS APN CZESTOCHOWA

0 – 0 k.1 – 2

Ponieważ nie rozgrywano meczów o 5 i 7 miejsce przyznano te miejsca odpowiednio :

Miejsce 5 NAPRZÓD OSTROWY i POLONIA PORAJ

Miejsce 7 VICTORIA CZĘSTOCHOWA i OLIMPIA HUTA STARA

Przyznano również nagrody indywidualne :

Najlepszy bramkarz – Kacper Kalek (Polonia-Unia Widzów )

Najlepszy strzelec – Tymoteusz Mazanek (Warta Mstów)

Najlepszy zawodnik – Jakub Karkocha (SKS APN Częstochowa)

W/w zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Podokręg Częstochowa i PZPN

Wójt Kamienicy Polskiej Pan Cezary Stempień ufundował nagrodę dla najmłodszego zawodnika , którym został

Maciej Sałata (Olimpia Huta Stara). Zawodnik ten otrzymał również upominek ufundowany przez PZPN .

Wybrano również najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach :

WARTA MSTÓW – Igor Walaszczyk

VICTORIA CZĘSTOCHOWA – Dominik Królikowski

STRADOM CZĘSTOCHOWA – Mateusz Ciekot

POLONIA PORAJ – Karol Kozieł

POLONIA-UNIA WIDZÓW – Bartosz Kalek

NAPRZÓD OSTROWY – Tomasz Kasprzyk

OLIMPIA HUTA STARA – Maksymilian Sałata

SKS APN CZĘSTOCHOWA – Tomasz Kowalczyk

W/w zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Podokręg Częstochowa i gadżety PZPN.

Wszyscy uczestnicy turnieju Żaków otrzymali pamiątkowe medale .