II liga: w Rybniku Raków potwierdził formę sprzed tygodnia i wygrał z ROW-em

14277-II_liga_w_Rybniku_Rakow_potwierdzil_forme_sprzed_tygodnia_i_wygral_z_ROW_em

Cenne zwycięstwo w Rybniku odnieśli piłkarze częstochowskiego Rakowa. ROW objął co prawda prowadzenie w 12 minucie meczu ale później gole strzelali już tylko podopieczni trenera Papszuna. Raków umocnił się na pozycji wicelidera II ligowej tabeli.

II ligaKolejka nr 23 – piątek, godz. 18:00ROW 1964 Rybnik – Raków Częstochowa 1:2 (1:1)1:0 Zganiacz 12 min. (z karnego)1:1 Oziębała 26 min. (głową)1:2 Figiel 62 min. (z karnego)

ROW 1964 Rybnik : Kajzer – Janik, Jaroszewski (71′ Siwek), Bober, Zganiacz, Gojny, Jary (71′ Muszalik), Jarabica, Musiolik (71′ Spratek), Brychlik (79′ Gładkowski), Budzik.

Raków Częstochowa : Lis – Petrasek, Figiel, Mazan, Czerkas (85′ Płonka), Łabojko, Malinowski, Sołowiej, Oziębła (46′ Mizgała), Wróbel (86′ Kowalczyk), Góra (80′ Mesjasz).