REKLAMA
REKLAMA

Kalina Matysiak po raz trzeci Mistrzynią Świata Freestyle Football!

Udostępnij :
15403-Kalina_Matysiak_po_raz_trzeci_Mistrzynia_Swiata_Freestyle_Football

Kalina Matysiak po raz trzeci Mistrzynią Świata Freestyle Football!

W dniach 20 – 25 sierpnia w Pradze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Freestyle Football „Super Ball” na których pojawiło się 408 zawodników z 52 krajów. Na turnieju wystąpiła mocna reprezentacja z Polski
w tym oczywiście zawodnicy ekipy R-Style i reprezentanci Częstochowy: Kalina Matysiak (Female Battles),
Adrian Franc (Routine) i Piotr Bujak (Battles Pro).

W dniach 20 – 25 sierpnia w Pradze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Freestyle Football „Super Ball” na których pojawiło się 408 zawodników z 52 krajów. Na turnieju wystąpiła mocna reprezentacja z Polski w tym oczywiście zawodnicy ekipy R-Style i reprezentanci Częstochowy: Kalina Matysiak (Female Battles), Adrian Franc (Routine) i Piotr Bujak (Battles Pro).

Najlepiej wypadła Kalina, która już po raz trzeci stanęła na najwyższym stopniu podium podczas imprezy mistrzowskiej, wcześniej zdobywając 1 miejsce „Super Ball” w roku 2016 i 1. miejsce tegorocznego turnieju w Japonii „DAZN World Masters”. Podczas „Super Ball 2018” Kalina w półfinale pokonała włoszkę – Anastasie Bagaglini, a w finale spotkała się z inną Polką – obecną Mistrzynię Europy – Agnieszką Mnich.

W pozostałych konkurencjach Adrian Franc uplasował się na 5. miejscu kategorii Routine, w której to na swoim koncie ma 2 brązowe i 1 srebrny medal z lat poprzednich.

W tym roku czekają nas jeszcze inne Mistrzostwa Świata z cyklu Red Bull Street Style, których finały odbędą się w listopadzie w Warszawie.

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy z zawodów znajdziecie na fanpage’u Kaliny oraz ekipy R-Style – http://facebook.com/RStyleTeam

REKLAMA