[FOTO] Znicz w formie przed rozpoczęciem IV ligi

1

W rozegranym we wtorek sparingu Znicz Kłobuck wygrał 3:0 w Kamyku z tamtejszą Pogonią. Do przerwy było 2:0 po golach Dawida Wojtyry (wypożyczony z Olimpii Truskolasy) i Konrada Skoczylasa. W ostatniej minucie spotkania – po indywidualnej akcji – wynik ustalił Kacper Wierus. Obie drużyny kończyły mecz w „dziesiątkę”, bowiem na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem […]

Obie drużyny kończyły mecz w „dziesiątkę”, bowiem na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem czerwone kartki ujrzeli Kamil Wojtyra i Damian Klekot. Na środku pomocy w Zniczu testowany był 19-letni Macedończyk.

Bramki: I połowa: 0:1 – Dawid Wojtyra 0:2 – Konrad Skoczylas II połowa: 0:3 – Kacper Wierus (90. minuta)

Znicz Kłobuck: Błażej Stępień (br.) – Michał Zębik, Marcin Sroka, Kacper Wierus, Karol Tomczyk – Łukasz Kmieć, Miłosz Bielecki – Konrad Skoczylas, Zawodnik Testowany, Kamil Wojtyra – Dawid Wojtyra. Z ławki weszli: Piotr Węzik (br.), Dawid Korczak, Karol Kasprzyk, Paweł Bartoszek, Tomasz Rados, Kamil Ciapa, Alan Jaworski i Maciej Wolski.

Pogoń Kamyk: Krzysztof Głąb (br.) – Konrad Nowak, Tomasz Napieraj, Zawodnik Testowany 1, Damian Klekot – Filip Stelmach, Kacper Sukiennik – Patryk Czyż, Ihor Hrebeniuk, Filip Ziomek – Przemysław Zakrzewski. Z ławki weszli: Karol Kuczera (br.), Zawodnik Testowany 2, Paweł Borczyk, Mateusz Grot i Patryk Kobyłkiewicz.