REKLAMA
REKLAMA

3 liga: Potrzebne punkty do utrzymania

Udostępnij :
Przed zawodnikami Rakowa II Częstochowa kolejny ligowy sprawdzian. Już w najbliższą sobotę zmierzą się na wyjeździe z Unią Turza Śląska. W kontekście pozycji obu zespołów w tabeli, nadchodzące starcie zapowiada się jako kluczowe dla losów utrzymania.

Po ostatnim emocjonującym remisie Czerwono-Niebieskich ze Ślęzą Wrocław w 23 kolejce 3 ligi, rezerwy Rakowa będą miały szansę na poprawienie swojego bilansu wyjazdowego, który dotąd nie prezentuje się imponująco. W obliczu walki o utrzymanie, każde spotkanie jest na wagę złota, a drużyna z Częstochowy udowodniła, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach potrafi walczyć do ostatniego gwizdka.

Unia Turza Śląska, choć plasuje się wyżej w tabeli, również nie może czuć się bezpiecznie. Ich forma w domowych spotkaniach była dotychczas nierówna, co daje nadzieję dla Rakowa na wywalczenie cennych punktów. W poprzednim pojedynku tych drużyn padł wynik 3:2 na korzyść Unii, co z pewnością będzie dodatkowym motywatorem dla Czerwono-Niebieskich, chcących zrewanżować się za wrześniową porażkę.

- Wyniki i tabela 3 liga gr. III

W sobotnim spotkaniu Raków II powinien pokazać, że nie zamierza łatwo oddać pola rywalom. Z kolei Unia Turza Śląska będzie chciała umocnić się w bezpiecznej strefie tabeli. Wszystko to zapowiada zacięte i emocjonujące starcie, w którym obie drużyny będą walczyć o każdy centymetr boiska.

Początek spotkania w sobotę 30 marca 2024 o godzinie 13:00.

REKLAMA