Futsal Kobiet – efektowna wygrana Gola !

Wygrana dała awans Gola na drugie miejsce w tabeli.

ISD AJD Gol Częstochowa – Unia Opole 9:3 (5:2) – zobacz zdjęcia

Piłkarki Gola rozegrały w sobotę kolejny mecz w I lidze futsalu. Przeciwnikiem były zajmujące do tego meczu drugie miejsce w tabeli piłkarki Unii Opole. Częstochowianki chcąc minąć w tabeli swoje rywalki musiały niejako wygrać sobotni mecz. Piłkarki Gola zaczęły mecz bardzo nerwowo i …. szybko straciły bramkę. Było zatem 0:1, a nieco później 1:2 dla zespołu z Opola. Końcówka I połowy to już dominacja częstochowianek. Do przerwy 5:2 dla Gola. W drugiej połowie Gol także przeważał i wygrał efektownie ten mecz 9:3.Wygrana dała awans Gola na drugie miejsce w tabeli.

Tabela  I ligi futsalu,  grupa I1    Inpuls-Alpol        9    20    6-2-1    59-162    ISD-AJD Częstochowa 8    19    6-1-1    45-223    Unia Opole          9    18    6-0-3    67-244    Piąteczki           8    13    4-1-3    32-335    1. FC Katowice     10     3    1-0-9    14-356    Gwiazda             8     3    1-0-7     7-94