REKLAMA
REKLAMA

IV-ligowy hit w Częstochowie. Skra-Wadrox podejmuje lidera z Myszkowa !

Udostępnij :

Nietypowo bo we wtorek IV-ligowcy rozgrywać będą swoje mecze o punkty. Nie ulega żadnej wątpliwości, że hitem tej kolejki jest mecz zespołów zainteresowanych awansem do III ligi.

Nietypowo bo we wtorek IV-ligowcy rozgrywać będą swoje mecze o punkty. Nie ulega żadnej wątpliwości, że hitem tej kolejki jest mecz zespołów zainteresowanych awansem do III ligi.Nietypowo bo we wtorek IV-ligowcy rozgrywać będą swoje mecze o punkty. Nie ulega żadnej wątpliwości, że hitem tej kolejki jest mecz zespołów zainteresowanych awansem do III ligi. Częstochowska Skra-Wadrox podejmować będzie lidera tabeli MKS Myszków. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku przy ul. Powstańców w dzielnicy Stradom. Początek o godz.17:00. Oczywiście do końca rozgrywek jeszcze daleko ale wynik tego meczu może mieć wpływ na końcowy układ tabeli bowiem w przypadku gdyby Skra i MKS Myszków zameldowały się na „mecie” rozgrywek na czele tabeli z tą samą ilością punktów wówczas o tym, który z tych zespołów będzie sklasyfikowany na pierwszym miejscu zdecyduje bilans dwóch spotkanie pomiędzy tymi właśnie drużynami. Jesienią w Myszkowie MKS przegrał ze Skra 1:2. Jak będzie we wtorek ?

W pozostałych meczach tej kolejki z udziałem „naszych” drużyn trzy punkty napewno zostaną w Truskolasach bowiem Olimpia dostanie walkower za mecz z MK Górnikiem Katowice, który wycofał się z rozgrywek. U siebie w Żarkach grać będą Zieloni (z Sarmacją Będzin) i muszą się „sprężyć” i zdobywać punkty aby uchronić się przed spadkiem z IV ligi. Ostatni z naszych zespołów KS Włodar tym razem zagra na wyjeździe . Przeciwnikiem sąsiad z tabeli Slavia Ruda Śląska . To będzie ciekawa kolejka.

– Zobacz aktualną tabelę IV ligi gr. I oraz zestaw par 19 kolejki

W drupie II IV ligi mamy tylko jedną „naszą” drużynę. Unia Rędziny prowadzona przez Jana Spychalskiego radzi sobie w rozgrywkach bardzo dobrze i jak na razie zajmuje 7 miejsce w tabeli. We wtorek Unia grać będzie w Kłomnicach z GTS Bojszowy i jest szansa na kolejne punkty.

– Zobacz aktualną tabelę IV ligi gr.II oraz zestaw par 19 kolejki

REKLAMA