Efektowna wygrana Rakowa [FOTO]

Częstochowski Raków „rozjechał” w środowym meczu o II-ligowe punkty Polonię Słubice aż 4:0 (2:0). Do przerwy bramkarza gości pokonali Dawid Nabiałek i Artur Lenartowski, a po przerwie ponownie na listę strzelców wpisał się Artur Lenartowski oraz Mateusz Zachara.Ważne jest to, że młoda drużyna Rakowa pokazała charakter, wielką wolę wygrania tego meczu oraz niesamowitą ambicję.

Raków Częstochowa – Polonia Słubice 4:0 (2:0) 14 min. 1:0 Nabiałek 32 min. 2:0 Lenartowski 49 min. 3:0 Lenartowski 75 min. 4:0 Zachara

Raków Częstochowa – Michał Bruś, Piotr Mastalerz, Arkadiusz Hyra, Adrian Pluta, Paweł Kowalczyk, Paweł Nocuń (74′ Paweł Krzysztoporski), Sławomir Ogłaza, Artur Lenartowski (63′ Łukasz Kmieć), Maciej Gajos (53′ Adrian Świerk), Mateusz Zachara, Dawid Nabiałek (67′ Marcin Czerwiński) Zawodnicy rezerwowi: Maciej Szramowiat, Paweł Krzysztoporski, Marcin Czerwiński, Patryk Nogal, Adrian Świerk, Łukasz Kmieć

Polonia Słubice – Artur Tumaszyk, Adam Więckowski, Krzysztof Sikora, Michał Steinke (56′ Felipe De Paula), Jovan Ninković (80′ Jeferson Miorando), Paweł Posmyk (46′ Marcelo De Oliveira), Andrews Mascarenhas, Carlos Oliveira, Ireneusz Marcinkowski, Piotr Charzewski, Michał Haftkowski Zawodnicy rezerwowi: Damian Matela, Felipe De Paula, Marcelo De Oliveira, Ailton De Lima Silva, Jeferson Miorando

Żółte kartki: Andrews Mascarenhas, Marcelo De Oliveira

Sędzia główny – Krzysztof Sobieszek (Łódzki ZPN)

– Zobacz zdjęcia z meczu : Raków Częstochowa – Polonia Słubice