-->

W III lidze – Victoria i Orzeł na wyjazdach, w IV lidze hit z udziałem lidera !

Udostępnij :

Środa na boiskach III i IV ligi zapowiada się bardzo ciekawie. Dobrze spisujące się w III lidze „nasze” dwa zespoły tym razem zagrają na wyjazdach. Liczymy na kolejne punkty. W IV lidze hitem środowej kolejki będzie mecz w Będzinie, gdzie Sarmacja podejmować będzie lidera MKS Myszków.

Środa na boiskach III i IV ligi zapowiada się bardzo ciekawie. Dobrze spisujące się w III lidze „nasze” dwa zespoły tym razem zagrają na wyjazdach. Liczymy na kolejne punkty. W IV lidze hitem środowej kolejki będzie mecz w Będzinie, gdzie Sarmacja podejmować będzie lidera MKS Myszków.We wtorek i w środę rozegrana zostanie w III lidze zaległa 19 kolejka rozgrywek. Tym razem „nasi” grać będą na wyjazdach. Victoria Częstochowa jedzie do Bogdanowic, a Orzeł Psary/Babienica do Leśnicy. Liczymy na kolejne dobre występy no i oczywiście punkty.

W IV lidze hitem kolejki powinien być mecz w Będzinie, gdzie Sarmacja grać będzie z MKS-em Myszków. Na potknięcie lidera czekają (choć tez grać będą na wyjazdach) Victoria Jaworzno i Skra-Wadrox Częstochowa. Czy coś na gorze tabeli zmieni się po tej kolejce ? Z pozostałych naszych zespołów u siebie grać będzie KS Włodar oraz Zieloni Żarki, natomiast Olimpię Truskolasy czeka mecz wyjazdowy w Chorzowie z Wyzwoleniem.

W gr. II Unia Rędziny jedzie do Czańca, a ten zespół jest aktualnie na 5 miejscu w tabeli. Rędzianinie aktualnie są na miejscu 8.

REKLAMA